Żużel - Best Speedway Tv

- "Po prostu gdzieś stopniowo rozwijam się, pracujemy z teamem i to tak wyszło dzisiaj" - przekazał Norbert Krakowiak | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Norbert Krakowiak

– “Po prostu gdzieś stopniowo rozwijam się, pracujemy z teamem i to tak wyszło dzisiaj” – przekazał Norbert Krakowiak

– “Po prostu gdzieś stopniowo rozwijam się, pracujemy z teamem i to tak wyszło dzisiaj” – przekazał Norbert Krakowiak

Jednym z liderów w spotkaniu Zooleszcz GKM Grudziądzzielona-energia.com Włókniarz Częstochowa był Norbert Krakowiak, zdobywca 17 punktów. Jednym, który pokonał Krakowiaka był Kacper Woryna.

– Świetnie się to spotkanie ułożyło dla mnie i dla całej drużyny. Sam się nie spodziewałem, bo tak naprawdę za wiele nie zmieniam w swoim przygotowaniu, sprzęcie. Po prostu gdzieś stopniowo rozwijam się, pracujemy z teamem i to tak wyszło dzisiaj – powiedział w pomeczowej mixzonie Norbert Krakowiak.

– Jak mam być szczery, to jednak mam świadomość, że mogę pozwolić sobie na błąd bo jest nas tylko czterech więc jakby mam zapewnione pięć/sześć biegów. Wcześniej tak nie było, być może to jest przyczyna tego, że jeżdżę spokojniej i mogę gdzieś tam pozwolić sobie na ten błąd – stwierdził 22-latek. – Nicki nas wspiera cały czas, kątem oka spojrzałem, że dostałem gratulacje od niego, także pozdrawiam go jeśli to ogląda, mam nadzieję, że szybko do nas wróci – dodał na antenie Eleven Sports. Zespół z Grudziądza wciąż walczy o awans do fazy play-off.

fot. Emilia Hamerska – Lengas

Zostaw komentarz

×