Żużel - Best Speedway Tv

Nicki Pedersen wyjaśnia angielskim kibicom swoją decyzję o porzuceniu startów na Wyspach | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nicki Pedersen wyjaśnia angielskim kibicom swoją decyzję o porzuceniu startów na Wyspach

Nicki Pedersen

Nicki Pedersen wyjaśnia angielskim kibicom swoją decyzję o porzuceniu startów na Wyspach

Bardzo krótko trwał powrót Nickiego Pedersena do startów w brytyjskiej Premiership. Duńczyk podpisał kontrakt z Peterborough Panthers, jednak w minioną środę 46-latek ogłosił, że nie jest w stanie łączyć startów w Polsce i Anglii. Niektórzy kibice z Wysp byli na niego wściekli.

Zagar może pojechać w barwach Apatora w PGE Ekstralidze

Nicki Pedersen postanowił wyjaśnić powody wycofania się z sezonu w Anglii, zanim ten zdążył się na dobre rozpocząć. Duńczyk odpowiedział na nieprzychylne komentarze pod jednym z postów na swoim Facebooku:

“Jestem w 100% w stanie zrozumieć waszą frustrację. Nie dostanę za jazdę w Anglii ani grosza. Mam nadzieję, że to sprawi, że lepiej poczują się ci, którzy myślą, że zrobiłem to dla pieniędzy. Skompletowałem dwa nowe motocykle i przywiozłem do Wielkiej Brytanii cały swój sprzęt itd. Plotki są w 100% nieprawdziwe. Oczywiście mój polski klub nie był zadowolony z kolejnego wypadku, ale nigdy nikt mi nie powiedział, że nie mogę się ścigać w Anglii”

“To w 100% spowodane moim ciałem, o które muszę bardziej dbać i nie zaliczać więcej upadków po mojej ciężkiej kontuzji w zeszłym roku. Nie musicie rozumieć tej decyzji, ale niestety tak to jest z moim ciałem. W głowie nadal mam 30 lat, jednak ciało mówi co innego. Mam nadzieję, że choć trochę wyjaśniłem. Zawsze byłem z wami szczery. Życzę wam i waszym rodzinom cudownego dnia”

obraz 2023 04 13 182123597
Nicki Pedersen wyjaśnia angielskim kibicom swoją decyzję o porzuceniu startów na Wyspach 2

Źródło: Facebook/Nicki Pedersen

fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×