Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Menadżer drużyny odpowiada na hejt w sieci

menadżer drużyny
Fot. Jakub Malec

Autor: Jakub Bielak

Menadżer drużyny odpowiada na hejt w sieci

Texom Stal Rzeszów osiągnęła swój cel na sezon 2023. Drużyna z Podkarpacia okazała się najlepsza w drugoligowych rozgrywkach i powraca na ekstraligowe zaplecze. Rzeszowianie byli faworytami rozgrywek niemal cały rok, jednak pojawiały się również gorsze wyniki, które momentami irytowały miejscowych kibiców.

Głos za pośrednictwem portalu X (dawniej Twitter) zabrał w tej sprawie menadżer drużyny, Paweł Piskorz. Zamieścił on na swoim prywatnym profilu film obrazujący skalę hejtu, jaka spadła na niego w trakcie całego 2023 roku. W wideo wklejone są komentarze zdenerwowanych i poirytowanych wynikami kibiców, którzy sugerują, że Piskorz nie sprawdza się na swoim stanowisku. Na koniec menadżer przekazuje hejterom środkowy palec.

Cały wpis menadżer okrasił hashtagiem #stophejt. Zwraca on w ten sposób uwagę na to, jak obraźliwie w stosunku do niego samego, jak i do zawodników potrafią zwracać się poprzez media społecznościowe kibice.

Texom Stal Rzeszów zgodnie z oczekiwania wywalczyła awans do 1. Ligi Żużlowej. W niej czeka ich kolejne duże wyzwanie, w pierwszej kolejności zakładające oczywiście utrzymanie się na zapleczu PGE Ekstraligi. W Rzeszowie rozpoczęli już budowę zespołu.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×