Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Prezes Stali Rzeszów z optymizmem patrzy na przyszłoroczny skład „Żurawi”

Żużel
Fot. Jakub Malec

Autor: Krzysztof Choroszy

Prezes Stali Rzeszów z optymizmem patrzy na przyszłoroczny skład „Żurawi”

Stal Rzeszów zwyciężyła w sobotnim finale 2. Ligi Żużlowej, pieczętując awans na zaplecze najlepszej ligi świata. Rzeszowianie teraz ropoczną przygotowania do walki w przyszłym sezonie. Jak mówi sam prezes Stali, wszystko idzie w dobrym kierunku.

Stal Rzeszów potwierdziła już, że ich zawodnikami w przyszłym sezonie będą: Peter Kildemand, Jacob Thorssell, Krystian Pieszczek i Wiktor Rafalski. Do tego grona możemy zaliczyć również Marcina Nowaka, który z klubem już wcześniej związał się umową. Do skompletowania całego składu brakuje im już tylko 2 zawodników. Jak mówił w pomeczowym wywiadzie dla Canal+, prezes Stali Rzeszów, Michał Drymajło, za dwa tygodnie zespół będzie już gotowy. Dodał on również, że drużyna będzie mogła walczyć o zwycięstwo w każdym meczu.

Jesteśmy praktycznie gotowi, musimy sfinalizować pewne rozmowy. Ja wiem, że kibice by chcieli szybko mieć już gotowy skład, ale potrzebujemy jeszcze tydzień, dwa i będziemy gotowi w 100 procentach. Na dzisiaj mamy 80 procent składu. Mogę zagwarantować, że będzie to skład, który będzie w każdym meczu walczył o zwycięstwo – mówił Prezes Michał Drymajło w wywiadzie dla Canal+.

Stal musi jeszcze zakontraktować zawodnika do lat 24 i jednego juniora, którzy będą uzupełnieniem składu drużyny ze stadionu przy ulicy Hetmańskiej. Tutaj być może postawią oni na Mateusza Świdnickiego, którym już od jakiegoś czasu byli zainteresowani. Jak ostatecznie będzie wyglądał skład Stali? Niedługo powinniśmy znać odpowiedź na to pytanie.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *