Żużel - Best Speedway Tv

Menadżer Apatora usatysfakcjonowany postępami swoich młodzieżowców "W dobrym kierunku to wszystko idzie" | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Menadżer Apatora usatysfakcjonowany postępami swoich młodzieżowców “W dobrym kierunku to wszystko idzie”

apator

Menadżer Apatora usatysfakcjonowany postępami swoich młodzieżowców “W dobrym kierunku to wszystko idzie”

W ostatnim czasie dużo mówiło się o formie, jak i przyszłości juniorów Apatora Toruń, którzy nie należą do najlepszych formacji młodzieżowych w PGE Ekstralidze. Można by rzec, że Mateusz Affelt, Krzysztof Lewandowski są jednymi ze słabszych, jak nie najsłabszymi młodzieżowcami, jako para.

W wywiadzie dla Canal+, którego przed niedzielnym półfinałem z Betard Spartą Wrocław udzielił Jan Ząbik, padło pytanie o to, czy sztab i seniorzy Aniołów pomogli swoim młodszym kolegom w uporządkowaniu spraw sprzętowych. Doświadczony menadżer odpowiedział, że po ostatnich meczach mogą oni stwierdzić poprawę, a według samego Ząbika wszystko idzie w dobrym kierunku.

“Po treningach i po meczach, tych co już żeśmy odjechali, widać, że w dobrym kierunku to wszystko idzie i miejmy nadzieję, że to się dzisiaj też sprawdzi” – mówił w wywiadzie dla Canal+ Jan Ząbik.

Formacja juniorska to temat, który często przejawia się w dyskusjach o drużynie z Torunia, której wyraźnie brakuje dobrych młodzieżowców. Nic dziwnego, że ostatnio mówiło się już o zainteresowaniu Apatora Sebastianem Szostakiem, który miałby dołączyć do utalentowanego 15-latka, Antoniego Kawczyńskiego, aby wspólnie tworzyć parę zawodników do 21 lat.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×