Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Menadżer Apatora usatysfakcjonowany postępami swoich młodzieżowców „W dobrym kierunku to wszystko idzie”

apator
Fot. Michał Szmyd

Autor: Krzysztof Choroszy

Menadżer Apatora usatysfakcjonowany postępami swoich młodzieżowców „W dobrym kierunku to wszystko idzie”

W ostatnim czasie dużo mówiło się o formie, jak i przyszłości juniorów Apatora Toruń, którzy nie należą do najlepszych formacji młodzieżowych w PGE Ekstralidze. Można by rzec, że Mateusz Affelt, Krzysztof Lewandowski są jednymi ze słabszych, jak nie najsłabszymi młodzieżowcami, jako para.

W wywiadzie dla Canal+, którego przed niedzielnym półfinałem z Betard Spartą Wrocław udzielił Jan Ząbik, padło pytanie o to, czy sztab i seniorzy Aniołów pomogli swoim młodszym kolegom w uporządkowaniu spraw sprzętowych. Doświadczony menadżer odpowiedział, że po ostatnich meczach mogą oni stwierdzić poprawę, a według samego Ząbika wszystko idzie w dobrym kierunku.

„Po treningach i po meczach, tych co już żeśmy odjechali, widać, że w dobrym kierunku to wszystko idzie i miejmy nadzieję, że to się dzisiaj też sprawdzi” – mówił w wywiadzie dla Canal+ Jan Ząbik.

Formacja juniorska to temat, który często przejawia się w dyskusjach o drużynie z Torunia, której wyraźnie brakuje dobrych młodzieżowców. Nic dziwnego, że ostatnio mówiło się już o zainteresowaniu Apatora Sebastianem Szostakiem, który miałby dołączyć do utalentowanego 15-latka, Antoniego Kawczyńskiego, aby wspólnie tworzyć parę zawodników do 21 lat.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *