Żużel - Best Speedway Tv

Antoni Kawczyński zadebiutuje w lidze dopiero w 2024 roku, ale już teraz może przebierać w ofertach kontraktowych | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Antoni Kawczyński zadebiutuje w lidze dopiero w 2024 roku, ale już teraz może przebierać w ofertach kontraktowych

Antoni Kawczyński

Antoni Kawczyński zadebiutuje w lidze dopiero w 2024 roku, ale już teraz może przebierać w ofertach kontraktowych

Zdunek Wybrzeże Gdańsk stoi przed nie lada wyzwaniem, by zatrzymać w zespole utalentowanego Antoniego Kawczyńskiego. 14-letni brązowy medalista mistrzostw świata w klasie 250cc przed swoimi 15 urodzinami musi podjąć decyzję z jakim klubem podpisze kontrakt po tym, jak pomyślnie przejdzie egzamin na licencję żużlową.

Młodym zawodnikiem interesują się bowiem kluby ekstraligowe z Krosna, Torunia, Wrocławia oraz Lublina, do którego zawodnik został już wcześniej wypożyczony. Ewentualna zmiana barw klubowych przez Kawczyńskiego byłaby sporym ciosem dla Wybrzeża, które straciłoby obiecującego juniora, w zamian otrzymując niewielki ekwiwalent za jego wyszkolenie.

W Australii walczą o uratowanie stadionu. Nierówna walka z żywiołem

Zainteresowanie Kawczyńskim potwierdza menedżer Wybrzeża Gdańsk – Eryk Jóźwiak:

– Naszym celem jest, aby Antek podszedł w naszych barwach do licencji i kontynuował swoją przygodę z żużlem w Gdańsku. Nie ukrywamy jednak, że jest mocno kuszony przez kluby ekstraligowe. Cierpliwie oczekujemy na decyzję, jaką podejmie jego najbliższe otoczenie – mówił.

Antoni Kawczyński w rozgrywkach ligowych będzie mógł startować dopiero po osiągnięciu wieku 16 lat, czyli po 29 kwietnia 2024 roku, ale mimo to już teraz wzbudza ogromne zainteresowanie innych klubów.

żródło: sport.trójmiasto.pl

Reklamy

fot. trojmiasto.pl

MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×