Benjamin Basso

3

Kai Huckenbeck

1

• Doskonały start gospodarzy, którzy wyszli na podwójne prowadzenie i kontrolowali przewagę nad Huckenbeckiem. Orzeł wyszarpuje zwycięstwo i po raz kolejny odnosi triumf na swoim stadionie.

• Buczkowski wykluczony.

• Lepiej ze startu gospodarze. Rozdzielił ich jednak Buczkowski. Na drugim łuku Polak zahaczył o tylne koło Berntzona i upadł.

• 15 min.

3

• Lepiej ze startu goście, którzy wyszli na podwójne prowadzenie. Gonić ich próbował Luke Becker, ale gości kontrolowali sytuację.

• Kosmetyka toru.

• 14 min.

Bieg 13

3

D

Daniel Kaczmarek

1

2

• Fantastycznie spod taśmy Buczkowski, do którego dołączył szybko Huckenbeck. Walczyć z Niemcem próbował Kaczmarek, ale Polak nie dał rady go wyprzedzić. W walce nie liczył się jadący daleko z tyłu Berntzon. Szwed nie dojechał do mety.

• Kai Huckenbeck za Mateusza Szczepaniaka.

• 13 min.

U

• Świetny start łodzian, którzy wyszli na podwójne prowadzenie. Na pierwszym łuku upadł Buszkiewicz, ale zdołał zejść z toru. Później na prowadzenie wyszedł Soerensen.

• 12 min.

Bieg 11

2

Luke Becker

0

3

1

• Lepiej ze startu Benjamin Basso, który wyszedł na prowadzenie. Gonić go próbował Kai Huckenbeck. Z tyłu Becker kąsał Lyagera.

• 11 min.

Bieg 10

3

2

1

Franciszek Karczewski

0

• Kapitalnie spod taśmy Buczkowski, który nie oglądał się za siebie i uciekał przed parą gospodarzy. Daleko z tyłu jechał Karczewski.

• 10 min.

0

• Świetny start Beckera, do którego sprtyną przycinką na pierwszym łuku dołączył Kaczmarek. Na drugim okrążeniu Kaczmarka minął Buszkiewicz. Zawodnik Orła próbował odbić utraconą pozycję, ale nie zdołał minąć juniora.

• Za Niemca pojedzie Oliver Buszkiewicz.

• Kai Huckenbeck wjechał w taśmę.

• 09 min.

Bieg 8

2

3

Bartosz Nowak

1

D

• Świetny start Berntzona, który wyszedł na pewne prowadzenie. Z tyłu Buszkiewicza minął Nowak. Junior Polonii na drugim okrążeniu zaliczył defekt.

• Buszkiewicz za Szczepaniaka.

• 08 min.

Bieg 7

2

Luke Becker

0

1

3

• Najszybszy w pierwszym łuku Buszkiewicz, który wywiózł Kaczmarka i zrobił miejsce Buczkowskiemu. Polonia wyszła na podwójne prowadzenie, które dowiozła do mety.

• 07 min.

Bieg 6

2

3

0

1

• Świetnie spod taśmy Oliver Berntzon. Szwed wyjechał na zdecydowane prowadzenie i skutecznie kontrolował sytuację.

• 06 min.

Bieg 5

1

2

3

Mateusz Szczepaniak

0

• Lepiej ze startu gospodarze, którzy wyszli na podwójne prowadzenie. Gonić ich próbował Andreas Lyager, ale bezskutecznie.

• 05 min.

Bieg 4

3

1

2

0

• Kapitalnie spod taśmy Bartosz Nowak, do którego wydawało się, że dołączy Kaczmarek. Obu łodzian minął szybko jadący po szerokiej Lyager.

• 04 min.

Bieg 3

2

3

0

1

• Świetny start Buczkowskiego, do którego próbował dołączyć Soerensen. Obok lidera Polonii przecisnął się jednak Berntzon, pokazując plecy Buczkowskiemu i powiększając później przewagę.

• 03 min.

Bieg 2

1

2

3

0

• W pierwszym łuku szybciej znaleźli się gospodarze. Do juniorów Orła próbował dojechać Olivier Buszkiewicz, ale para Nowak-Bartkowiak kontrolowała sytuację.

• 02 min.

Bieg 1

3

Luke Becker

2

W

1

• Świetny start Huckenbecka. Z drugim Beckerem przez chwilę próbował walczyć Szczepaniak.

• Sędzia uznał, że Tomasz Gapiński był winnym upadku Szczepaniaka.

• Na drugim łuku pierwszego okrążenia upadł Szczepaniak.

• 01 min.

Żużel na żywo! Przed nami już 10. runda rozgrywek Metalkas 2. Ekstraligi, jednym z niedzielnych spotkań w tej kolejce będzie pojedynek będącego na fali wznoszącej H.Skrzydlewska Orła Łódź z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Gospodarze przed tym spotkaniem pojadą jeszcze zaległy mecz w Poznaniu, natomiast „Gryfy” mogą spokojnie przygotowywać się do rywalizacji na Moto Arenie. Relacja Live