Żużel - Best Speedway Tv

Mariusz Staszewski potwierdza, że Jakub Krawczyk zostaje w Ostrowie Wielkopolskim na sezon 2023 | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Mariusz Staszewski

Mariusz Staszewski potwierdza, że Jakub Krawczyk zostaje w Ostrowie Wielkopolskim na sezon 2023

Mariusz Staszewski potwierdza, że Jakub Krawczyk zostaje w Ostrowie Wielkopolskim na sezon 2023

Młodzieżowiec Arged Malesy Ostrów Wielkopolski posiada ogromny talent do żużla, co udowodnił we wczorajszym meczu przeciwko GKMowi Grudziądz, zdobywając 12. punktów w sześciu startach, pokonując między innymi Norberta Krakowiaka. Żużlowiec został również wybrany „rajderem meczu” głosami kibiców.

2022 06 13 u24 arged malesa ostrow wokniarz czestochowa 367 1655197340 7340

Po meczu w Grudziądzu działacze z Ostrowa z pewnością nie mogą narzekać na brak ofert z innych klubów, szczególnie dużo mówiło się wcześniej o Motorze Lublin. Zapytaliśmy więc zatem o jego przyszłość osobę, która w dużej mierze odpowiada za wyszkolenie młodego Krawczyka, oraz pełni w klubie rolę trenera/menadżera.

Podczas rozmowy z trenerem, Mariuszem Staszewskim zapytaliśmy, czy Jakub Krawczyk zostaje, czy może jednak wywalczył sobie bilet na następny sezon w PGE Ekstralidze? – „Jakub zostaje z nami na 100%. A na pytanie o to jak ocenia jego występ, ocenił, że – „Bardzo dobry”. Mimo, że trener nie był, za bardzo rozmowny dowiedzieliśmy się, że junior zostaje z drużyną na sezon 2023 mimo korzystnych ofert z innych klubów.

fot. Anna Kłopocka / TŻ Ostrovia

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×