Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Mariusz Staszewski potwierdza, że Jakub Krawczyk zostaje w Ostrowie Wielkopolskim na sezon 2023

Mariusz Staszewski

Autor: Redakcja

Oceń Wpis

Mariusz Staszewski potwierdza, że Jakub Krawczyk zostaje w Ostrowie Wielkopolskim na sezon 2023

Młodzieżowiec Arged Malesy Ostrów Wielkopolski posiada ogromny talent do żużla, co udowodnił we wczorajszym meczu przeciwko GKMowi Grudziądz, zdobywając 12. punktów w sześciu startach, pokonując między innymi Norberta Krakowiaka. Żużlowiec został również wybrany „rajderem meczu” głosami kibiców.

2022 06 13 u24 arged malesa ostrow wokniarz czestochowa 367 1655197340 7340
Mariusz Staszewski potwierdza, że Jakub Krawczyk zostaje w Ostrowie Wielkopolskim na sezon 2023 2

Po meczu w Grudziądzu działacze z Ostrowa z pewnością nie mogą narzekać na brak ofert z innych klubów, szczególnie dużo mówiło się wcześniej o Motorze Lublin. Zapytaliśmy więc zatem o jego przyszłość osobę, która w dużej mierze odpowiada za wyszkolenie młodego Krawczyka, oraz pełni w klubie rolę trenera/menadżera.

Podczas rozmowy z trenerem, Mariuszem Staszewskim zapytaliśmy, czy Jakub Krawczyk zostaje, czy może jednak wywalczył sobie bilet na następny sezon w PGE Ekstralidze? – „Jakub zostaje z nami na 100%. A na pytanie o to jak ocenia jego występ, ocenił, że – „Bardzo dobry”. Mimo, że trener nie był, za bardzo rozmowny dowiedzieliśmy się, że junior zostaje z drużyną na sezon 2023 mimo korzystnych ofert z innych klubów.

fot. Anna Kłopocka / TŻ Ostrovia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×