Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Krajowy lider Apatora: Plany przed sezonem były wyższe

Apatora
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Jakub Bielak

Krajowy lider Apatora: Plany przed sezonem były wyższe

Po rewanżowym spotkaniu o trzecie miejsce odbyła się krótka mixzone z udziałem Patryka Dudka oraz Jakuba Miśkowiaka. Seniorzy obu drużyn krótko skomentowali niedzielne spotkanie oraz cały dwumecz.

Patryk Dudek przyznał, że przed sezonem liczono w Toruniu być może na lepszy wynik niż brązowy medal. Zawodnik podkreśla jednak, że sezon był ciężki tak naprawdę dla wszystkich jego kolegów z wyjątkiem Emila Sajfutdinowa.

Cieszę się, że zdobyliśmy brązowy medal. Plany może przed sezonem były wyższe, jednak patrząc na to, jak ten sezon nam wychodził, może poza Emilem Sajfutdinowem, to trzecie miejsce uważam, to jest bardzo dobry wynik dla naszej drużyny. – powiedział 31-latek.

Zapytany o swoją indywidualną dyspozycję, „Duzers” nieco ironicznie odniósł się do tego, co o jego formie piszą żużlowe media w ostatnich tygodniach.

Patrząc ostatnio na media, jak skaczą i mówią o mnie, to co tydzień nowa sensacja, więc nie mi oceniać, jak było dzisiaj.

Jakub Miśkowiak, który był jedną z jaśniejszych postaci Tauron Włókniarza Częstochowa nie był jednak w pełni zadowolony ze swojego występu. 22-latek powiedział, że męczył się, szukając odpowiednich ustawień na swoim domowym torze.

Nie udało nam się odrobić tej przewagi. Ciężki początek spotkania. Ja też się z ustawieniami motałem dzisiaj. Co chwilę coś zmieniałem, na ostatni bieg już motocykl zmieniłem. Ekipa z Torunia jest naprawdę mocna, co podkreśliła w dwóch pojedynkach. Pokazali, że są mocni.

Po swoim ostatnim starcie Miśkowiak zrobił rundę honorową, zatrzymując się przed trybuną główną, wskazując na lwa na kevlarze. Wielu kibiców odebrało ten gest jako oficjalne pożegnanie z częstochowską publicznością. Na komunikaty w tej sprawie będziemy jednak musieli poczekać.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×