Żużel - Best Speedway Tv

Patryk Dudek skomentował postawę Pawła Przedpełskiego "Szacun dla Pawła" | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Patryk Dudek skomentował postawę Pawła Przedpełskiego “Szacun dla Pawła”

Patryk Dudek

Patryk Dudek skomentował postawę Pawła Przedpełskiego “Szacun dla Pawła”

W niedzielnym meczu ćwierćfinałowym PGE Ekstraligi, między For Nature Solutions Apatorem Toruń a Platinum Motorem Lublin, gospodarze musieli od pewnego momentu jechać bez Pawła Przedpełskiego. Wychowanek Apatora mocno odczuwał skutki kontuzji, odniesionej tydzień wcześniej w Gorzowie, do tego stopnia, że wycofał się z udziału w zawodach.

Menedżer Wybrzeża zapowiada pracowity czas: Ruszamy do pracy nad sezonem 2024

W pomeczowej mix-zonie jeden z liderów Apatora, Patryk Dudek, zapytany został o to, czy z Pawłem mieliby oni szansę w starciu z mistrzem Polski. Dudek odpowiedział, że nie ma, co gdybać, ale i tak szacunek dla Przedpełskiego, za to, że walczył, mimo bólu kontuzjowanego nadgarstka. Przy normalnej dyspozycji 28-latka mieliby może jakieś szanse, ale lublinianie byli w meczu lepsi i zasłużyli na wygraną.

“Na pewno możemy gdybać, ale i tak szacun dla Pawła Przedpełskiego, bo wiemy, że jechał z kontuzją i tutaj na pewno przy normalnej dyspozycji Pawła może byłoby troszeczkę inaczej, jednak musieliśmy sobie po jego dwóch biegach radzić bez niego. Po prostu lublinianie byli dzisiaj lepsi i tak to bym skwitował” – mówił Patryk Dudek.

Torunianie nie są jednak bez szans w walce o “lucky loosera” i awans do półfinałów. Przegrali oni swój mecz najmniejszą różnicą punktów, ze wszystkich gospodarzy, jednak czeka ich teraz spotkanie w Lublinie, który jest arcytrudnym terenem i z pewnością nie będzie łatwo drużynie Apatora, która może już w przyszłą niedzielę, zakończyć swój sezon.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×