Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Krzysztof Buczkowski rozchwytywany! Czy końcówka sezony zadecyduje o jego następnym klubie?

Krzysztof Buczkowski
Fot. Marta Astachow

Autor: Jan Kamiński

Krzysztof Buczkowski rozchwytywany! Czy końcówka sezony zadecyduje o jego następnym klubie?

Temat miejsca w którym Krzysztof Buczkowski będzie prezentował swoje umiejętności w przyszłym sezonie nabiera emocji. W tej chwili najbardziej zainteresowaną stroną może się wydawać Polonia Bydgoszcz.

„Buczek” jest w tym sezonie jednym z najlepszych zawodników występujących w 1. Lidze Żużlowej. Już w tym momencie można powiedzieć, że znacząco przyczynił się do korzystnej sytuacji, w jakiej znajduje się Falubaz Zielona Góra. W ostatnim czasie sam zawodnik zaczął wypowiadać się o swojej sytuacji.

Jestem wszędzie pomijany, więc nie wiem, jak to będzie. Jestem umówiony na rozmowę, a co z tego wyniknie, to zobaczymy. Koncentruję się na ostatnich meczach – powiedział zawodnik w rozmowie z portalem wzielonej.pl.

Krzysztof Buczkowski jest na szczycie zawodników, którymi interesuje się Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Zdaje się, że wiele może zależeć od końcówki sezonu, zarówno Falubaz jak i bydgoszczanie nadal walczą o awans do PGE Ekstraligi. W ogólnym rozrachunku, może być to czynnik, który znacząco wpłynie na potencjalną decyzję zawodnika.

Nie są to jednak jedyne opcje doświadczonego seniora, w swoich klubach Buczkowskiego chętnie widzieliby działacze Wilków Krosno czy Agred Malesy Ostrów. Sam zawodnik jednak chce się skupić na końcówce sezonu, która w jego przypadku będzie pracowita.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *