Żużel - Best Speedway Tv

Krzysztof Buczkowski wypowiedział się się na temat swojej przyszłości w klubie z Zielonej Góry | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Krzysztof Buczkowski wypowiedział się się na temat swojej przyszłości w klubie z Zielonej Góry

Krzysztof Buczkowski

Krzysztof Buczkowski wypowiada się na temat swojej przyszłości w klubie z Zielonej Góry

37-letni Krzysztof Buczkowski reprezentuje barwy zielonogórzan już drugi sezon. Teraz zespół Myszy jest na najlepszej drodze, aby powalczyć o powrót do elity. Cały czas jednak jest podsycany temat, czy popularny “Buczek” będzie reprezentował barwy Falubazu również za rok.

Przez dwa lata, klubowi z Zielonej Góry udało się stworzyć ekipę, która szerzyła postrach w rundzie zasadniczej 1 ligi żużlowej. Teraz stoi przed nimi zadanie wygrania rundy play-off. Ważnym elementem tej drużyny jest Krzysztof Buczkowski.

W odjechanym wczoraj trzecim, a zarazem ostatnim finale Indywidualnych Mistrzostw Polski zajął on 10 miejsce z dorobkiem 7 punktów, co pozwoliło mu na 9 miejsce w klasyfikacji generalnej. W przerwie, podczas wywiadu został zapytany o to jak wygląda jego sytuacja, jeżeli chodzi o klub, który będzie reprezentował w przyszłym sezonie.

Wszystko w tym temacie zostało powiedziane przeze mnie. W sumie jest tak, że jest 50/50 tak, więc zobaczymy, co to będzie – możemy usłyszeć w wywiadzie podczas transmisji Canal+.

Sprawa pozostania w Zielonej Górze wciąż nie jest jasna, lecz można spekulować, że gdy Krzysztof Buczkowski nie dojdzie do porozumienia z Falubazem, to nie będzie miał problemu w szybkim znalezieniu nowego pracodawcy.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×