Żużel - Best Speedway Tv

Korościel i Lewicki o wpływie nowego promotora na transmisję Grand Prix | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Korościel i Lewicki

Korościel i Lewicki o wpływie nowego promotora na transmisję Grand Prix

Korościel i Lewicki o wpływie nowego promotora na transmisję Grand Prix

Komentatorzy cyklu Grand Prix Michał Korościel oraz Rafał Lewicki byli gośćmi naszego magazynu Best Speedway TV. Obaj wypowiedzieli się w sprawie transmisji cyklu przez nowego promotora.

Kto kapitanem Stali? Zawodnicy na dniach zdecydują

Moim zdaniem istotna zmiana jest w transmisji w sposobie pokazywania, jest więcej kamer. Tego wcale nie widać gołym okiem, tylko moim zdaniem to się lepiej ogląda, tak jak Rafał wspomniał te kamery w boksach, że w playerze możesz sobie podglądać cały czas co się dzieje w którym boksie, to gigantyczne podium, które budują, ta gra świateł. To wszystko moim zdaniem podnosi atrakcyjność transmisji, ale też nic nigdy nie zastąpi dobrego ścigania, ja myślę że kibice będą zadowoleni jeżeli będzie bardzo dobre widowisko nawet jak nie będzie jednego światła czy nie będzie tego czy tamtego, a będzie super widowisko to będzie fajnie, jak będzie gorsze to będzie źle. – powiedział Michał Korościel

Korościel dodał również, że wolałby obejrzeć dobre zawody w Pardubicach niż nudne w wielkim mieście np. w Paryżu, gdzie główną atrakcją byłoby to że jedziemy turniej pod wieżą Eiffla. Natomiast Rafał Lewicki wypowiedział się również w kwestii przygotowania toru, gdzie w Ekstralidze wygląda to o wiele lepiej niż w cyklu Grand Prix. Według niego oczywiście tory muszą być inaczej przygotowane, żeby była różnorodność w cyklu, jednak cykl Grand Prix mógłby się wzorować na naszej lidze.

fot. Paweł Wilczyński

Magazyn Żużłowy – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×