Żużel - Best Speedway Tv

Kto kapitanem Stali? Zawodnicy na dniach zdecydują | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
kapitanem

Kto kapitanem Stali? Zawodnicy na dniach zdecydują

Kto kapitanem Stali? Zawodnicy na dniach zdecydują

Po odejściu Bartosza Zmarzlika w Stali Gorzów muszą wybrać nowego kapitana drużyny. Taka decyzja zapadnie na pewno podczas przedsezonowego obozu w Finlandii, na który wybiera się cały zespół. Anders Thomsen w naszym magazynie parę dni temu podzielił się swoim spojrzeniem na rolę kapitana w żużlu.
Anders Thomsen: „W szczegółach tkwi cała tajemnica sukcesu”

Duńczyk pełni rolę kapitana w swojej rodzimej lidze. Anders Thomsen wskazał największe, jego zdaniem, obowiązki lidera zespołu żużlowego. 

“Jestem kapitanem w mojej duńskiej drużynie. Kapitanowie opiekują się młodymi zawodnikami – ich punkty mogą w końcu zrobić sporą różnicę w meczu. Oprócz tego jako kapitan musisz przed meczem powiedzieć o tym, jaki jest tor, wprowadzić dobry nastrój w drużynie”.

Zapytany o proces wyboru kapitana w Stali Gorzów, Duńczyk potwierdził, że taka decyzja zapadnie w Finlandii, gdzie żużlowcy Stali wybierają się już lada chwila. Sam Thomsen nie zamierza rwać się do tej odpowiedzialności, ale jeśli zostanie wybrany przez kolegów, na pewno przyjmie tę rolę z dumą.

“Na razie nie wiadomo, kto będzie nowym kapitanem. Jedziemy do Finlandii i tam przedyskutujemy, kto nim będzie. Na ten moment nie mam pojęcia […] Nie będę się zgłaszał, ale jeśli inni zawodnicy mnie wybiorą, zaakceptuję to”.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Reklamy

fot. Ola Gucia

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×