Kontrowersyjny wpis Stali Gorzów. Ostra reakcja kibiców
Kontrowersyjny wpis Stali Gorzów. Ostra reakcja kibiców
W minioną sobotę odbył się coroczny plebiscyt na najlepszego polskiego sportowca roku. Zwyciężyła w nim złota medalistka igrzysk olimpijskich z Paryża we wspinaczce sportowej Aleksandra Mirosław. Piątą lokatę zajął zdobywca już piątego tytułu indywidualnego mistrza świata w karierze Bartosz Zmarzlik, a tuż przed nim sensacyjnie poza podium uplasowała się Iga Świątek.
Stal Gorzów postanowiła pogratulować zwyciężczyni plebiscytu, a także nawiązali do słynnego mema z Igą Świątek i Robertem Lewandowskim. Do tego wykorzystano jeszcze zdjęcie Andersa Thomsena z rakietą tenisową, a treść wyglądała następująco:
Ogromne gratulacje Aleksandra Mirosław! …ale ważne, byś nie nie osiadała na laurach, bo nasza ̶g̶ó̶w̶n̶i̶a̶r̶a̶ gwiazda z paletkom nie próżnuje w treningach do kolejnych plebiscytów
Większość kibiców nie zareagowała na ten wpis zbyt dobrze. Pojawiły się komentarze o żenadzie, niektórzy proponują klubowi, by wymienić osoby odpowiedzialne za marketing, bo przynoszą one wstyd. Odbiór postu nie pomaga Stali Gorzów w odbudowaniu wizerunku, który przecież pod koniec ubiegłego roku mocno podupadł ze względu na problemy finansowe



- Żużlowa niedziela. Wielkie emocje po Grand Prix! Gdzie oglądać mecze Metalkas 2. Ekstraligi i KLŻ?
- Żużel. Poza Zmarzlikiem długo nic. Niepokojący obraz Polaków w Grand Prix
- Klasyfikacja Speedway Grand Prix. Nowy lider cyklu! Zmarzlik traci złoty plastron
- Żużel. Brady Kurtz wygrał Grand Prix Manchester! Zmarzlik na podium po szalonym finale
- Żużel. Daniel Bewley wraca do zdrowia. Pokazał postępy po złamaniu kości udowej