Kluczowe ogniwo zostaje w Poznaniu! Matias Nielsen ciągle „Skorpionem”
Kluczowe ogniwo zostaje w Poznaniu! Matias Nielsen ciągle „Skorpionem”
#OrzechowaOsada PSŻ Poznań to rewelacja sezonu 2024. Drużyna Adama Skórnickiego sensacyjnie awansowała do półfinałów Metalkas 2 Ekstraligi, a teraz ogłosiła, pozostanie jednego z zawodników.
Matias Nielsen zostaje w Poznaniu na sezon 2025! To kapitalne informacje dla wszystkich kibiców #OrzechowejOsady PSŻ-u, ponieważ Duńczyk radzi sobie naprawdę dobrze. Nielsen pochwalić się może średnią na poziomie 1.873 punktu na bieg, co daje mu dwudziestą trzecią pozycją w klasyfikacji średnich Metalkas 2 Ekstraligi.
Duńczyk bardzo dobrze odnalazł się w ekipie Adama Skórnickiego, chociaż wielu na początku wątpiło w ten transfer. Nielsen do Poznania trafił z Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie od kilku sezonów był zawodnikiem na pozycji U24. Ten wiek jednak już za nim, więc wielu wątpiło, czy poradzi sobie na normalnych pozycjach seniorskich. Najlepszy mecz w tym sezonie Nielsen odjechał w Krośnie, gdzie zdobył dwanaście punktów i trzy bonusy.


Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ
- Żużel. Stal pożegna się z play-offami? Unia może zamknąć temat
- Żużel. To będzie ważny dzień! Mogą wiele zyskać, a także dużo stracić
- Żużel. Motor znów przegra? Falubaz chce wykorzystać okazję
- Sparta Wrocław. Artiom Łaguta szczerze o ręce, powrocie i starciu z liderem [Wywiad]
- Sparta Wrocław. Maciej Janowski szczerze o kontuzjach i budowaniu drużyny