Kluczowe ogniwo zostaje w Poznaniu! Matias Nielsen ciągle „Skorpionem”
Kluczowe ogniwo zostaje w Poznaniu! Matias Nielsen ciągle „Skorpionem”
#OrzechowaOsada PSŻ Poznań to rewelacja sezonu 2024. Drużyna Adama Skórnickiego sensacyjnie awansowała do półfinałów Metalkas 2 Ekstraligi, a teraz ogłosiła, pozostanie jednego z zawodników.
Matias Nielsen zostaje w Poznaniu na sezon 2025! To kapitalne informacje dla wszystkich kibiców #OrzechowejOsady PSŻ-u, ponieważ Duńczyk radzi sobie naprawdę dobrze. Nielsen pochwalić się może średnią na poziomie 1.873 punktu na bieg, co daje mu dwudziestą trzecią pozycją w klasyfikacji średnich Metalkas 2 Ekstraligi.
Duńczyk bardzo dobrze odnalazł się w ekipie Adama Skórnickiego, chociaż wielu na początku wątpiło w ten transfer. Nielsen do Poznania trafił z Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie od kilku sezonów był zawodnikiem na pozycji U24. Ten wiek jednak już za nim, więc wielu wątpiło, czy poradzi sobie na normalnych pozycjach seniorskich. Najlepszy mecz w tym sezonie Nielsen odjechał w Krośnie, gdzie zdobył dwanaście punktów i trzy bonusy.


Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ
- Żużel. Mógł jeździć wyżej. Przanowski podjął zaskakującą decyzję
- Żużel. Długo czekał na swoją szansę. Po biegu nie ukrywał emocji
- Żużel. Wyłączył telefon i zniknął. Kołodziej opowiedział o najtrudniejszym okresie
- Fenomenalny Lambert to za mało. Unia Leszno za „trzy” z mistrzem Polski
- Żużel. Motor miał problemy tylko na początku. Później kontrolował wszystko