Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Kasprzak o sparingu w Bydgoszczy oraz nadchodzących zawodach

Krzysztof Kasprzak
Fot. Sonia Kaps

Autor: Kamil Tokarczyk

Kasprzak o sparingu w Bydgoszczy oraz nadchodzących zawodach

W pierwszym przedsezonowym sparingu ekipa Cellfast Wilków Krosno na wyjeździe przegrała nieznacznie wynikiem 44:46 z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. W ekipie gości po raz pierwszy z Wilkiem na plastronie mogliśmy oglądać takich zawodników jak Jason Doyle, Mateusz Świdnicki czy Krzysztof Kasprzak. Ten ostatni zdobył osiem punktów i w krótkim wywiadzie opowiedział o swoich pierwszych odczuciach związanych ze sparingiem oraz najbliższych zawodach, w których weźmie udział.

Dominacja Zmarzlika i pech Dominika Kubery w PGE IMME im. Zenona Plecha

Fajnie pojeździć po raz pierwszy spod taśmy w czterech, udało się potestować dwa nowe silniki i na pewno wiemy trochę więcej niż przed sparingiem, kolejne zawody w Rzeszowie i dwa spotkania ligowe w Anglii więc dobrze, że tej jazdy jest coraz więcej. Co do sparingu w Bydgoszczy to trzeba tutaj podziękować gospodarzom za możliwość jazdy, niestety większość torów w Polsce jest jeszcze nie do jazdy więc fajnie, że taki sparing udało się odjechać– powiedział Kasprzak w rozmowie z Metropolią Bydgoską.

Już dzisiaj kolejne zawody, w których Krzysztof Kasprzak będzie miał okazję do sprawdzenia swojej formy, o godzinie 16:30 rozpocznie się finał MPPK w Rzeszowie, gdzie w zespole Wilków wystartują również wcześniej wspomniani Jason Doyle oraz Mateusz Świdnicki.

Fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *