Żużel - Best Speedway Tv

Karnetowe szaleństwo trwa! Krośnieński fenomen | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Karnetowe szaleństwo

Karnetowe szaleństwo trwa! Krośnieński fenomen

Karnetowe szaleństwo trwa! Krośnieński fenomen

W Krośnie wciąż trwa budowa nowej trybuny, a już zostały wyprzedane miejscówki na wszystkich sektorach. Jak poinformował klub, wykupionych zostało aż 65% miejsc numerowanych!

Przed Wilkami Krosno debiutancki sezon w PGE Ekstralidze. W zwiazku z tym, klub wraz z miastem musieli rozpocząć remont stadiony, na który złożyły się między innymi budowa odwodnienia liniowego oraz nowej trybuny na pierwszym wirażu. W zimie zakończy się budowa trybuny wokół pierwszego wirażu na 2200 miejsc. Tym samym pojemność stadionu w Krośnie wyniesie aż 7000 miejsc.

Początkiem grudnia włodarze klubu rozpoczęli sprzedaż karnetów na przyszły sezon i jak się okazało, mimo że nowa trybuna jeszcze nie powstała, to wykupione zostały wszystkie dostępne na niej miejsca (osiem sektorów). Co więcej, klub poinformował o tym, że na całym stadionie wykupionych zostało aż 65% miejsc numerowanych! Warto przypomnieć, że karnet numerowany gwarantuje własne krzesełko na stadionie i daje prawo pierwokupu tego samego miejsca na fazę play-off oraz na sezon 2024.

Jorge Viegas nadal prezydentem FIM Speedway

Karnetowe szaleństwo trwa! Krośnieński fenomen

Jak czytamy w komunikacie klubu, przez pierwsze cztery dni sprzedaży prawo pierwszeństwa w zakupie karnetów numerowanych na Trybunę Krytą (sektory A, B) i Trybunę Odkrytą (sektory C, D, E, F, G) będą mieć posiadacze takich karnetów w sezonie 2022. Jednocześnie każdy chętny już od 1 grudnia 2022 może zakupić karnet na Trybunę Pierwszy Wiraż (sektory B1, B2, B3, B4, B5, B6, B7, B8). Sprzedaż karnetów numerowanych i nienumerowanych będzie odbywać się stacjonarnie w sklepie klubowym.

– Przy tak kameralnym stadionie karnet przypisany do krzesełka to niewątpliwa wartość dodana dla każdego kibica zaopatrującego się w całoroczną wejściówkę – powiedział dyrektor klubu Michał Finfa dla klubowych mediów.

Fot. Wilki Krosno

Reklamy

ODWIEDŹ MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV NA KANALE YouTube

Karnetowe szaleństwo trwa! Krośnieński fenomen

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×