Żużel - Best Speedway Tv

Jorge Viegas nadal prezydentem FIM Speedway | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Jorge Viegas

Jorge Viegas nadal prezydentem FIM Speedway

Jorge Viegas nadal prezydentem FIM Speedway

Jorge Viegas został wybrany prezydentem FIM Speedway na kolejną kadencję. W głosowaniu nie było zaskoczenia i Viegas uzyskał aż 99% głosów.

Jorge Viegas prezydentem FIM Speedway został w roku 2018. Wcześniej w latach 1996-2014 był wiceprezydentem FIM. Był on także przewodniczącym Komisji ds. Promocji FIM w 1992 roku oraz należy do zarządu federacji, a także Portugalskiego Komitetu Olimpijskiego.

Metalika Recycling Kolejarz Rawicz podał skład na sezon 2023. W składzie znalazł się między innymi… Scott Nicholls!

– Jestem bardzo wdzięczny za ciągłe wsparcie, jakie otrzymuję, oraz za te federacje, które uważały, że zasługuję na ich głos. Ostatnie cztery lata były niesamowitą podróżą, która była możliwa tylko dzięki niesamowitemu zespołowi, z którym pracowałem. Nigdy nie potrafię wyrazić wystarczającej wdzięczności za ich motywację, dyspozycyjność i przyjaźń, naprawdę są moją rodziną – powiedział Viegas w rozmowie z www.fim-moto.com

Fot. FIM Speedway

ODWIEDŹ MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV NA KANALE YouTube

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×