Żużel - Best Speedway Tv

Kacper Woryna zostaje w Częstochowie! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kacper Woryna zostaje w Częstochowie!

Kacper Woryna

Kacper Woryna zostaje w Częstochowie!

Kacper Woryna zostaje w Częstochowie! Choć Włókniarzowi pozostał jeden mecz do końca sezonu, to klub z Częstochowy oficjalnie ogłosił pierwszego zawodnika na sezon 2022. Mowa tu o wychowanku rybnickiego ROW-u, czyli o Worynie, dla którego był to pierwszy rok w zespole “Lwów”. Początek rozgrywek nie był dla niego udany, ale w ostatnim okresie Kacper spisywał się bardzo dobrze, a podczas ostatniego meczu z Apatorem Toruń zdobył komplet punktów.

Włókniarz definitywnie przerwał domysły na temat powrotu Woryny do ROW-u, co z pewnością nie ułatwi sprawy Rybnikowi w przypadku awansu. Rybnickich kibiców nie ucieszy również fakt, że ich wychowanek może podpisać nawet dwuletnią umowę w klubie z PGE Ekstraligi.

Sam zawodnik zdaje się być jednak zadowolony z pozostanie w klubie – “Od samego początku, kiedy zdecydowałem się podpisać pierwszy kontrakt w Częstochowie, czułem, że to będzie dla mnie – jako zawodnika, bardzo dobre miejsce, aby się rozwijać. Kontakt z żużlowcami ze światowej czołówki oraz wsparcie, które dostałem od klubu, zwłaszcza na początku sezonu, kiedy nie szło mi tak, jakbym sam tego oczekiwał bardzo mi w tym pomogło. Nie ukrywam, że zależy mi na tym, aby w przyszłym sezonie sięgnąć z drużyną po medal. A już na pewno awansować do najlepszej czwórki” – powiedział Woryna dla klubowej strony.

fot. Włókniarz Częstochowa/Facebook

źródło cytatu: wlokniarz.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×