Żużel - Best Speedway Tv

Jason Doyle i Keynan Rew w jednym klubie. Ipswich Witches potwierdza transfer "Kangurów" | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jason Doyle i Keynan Rew w jednym klubie. Ipswich Witches potwierdza transfer “Kangurów”

Jason Doyle

Jason Doyle i Keynan Rew w jednym klubie. Ipswich Witches potwierdza transfer “Kangurów”

Jason Doyle i Keynan Rew to kolejni żużlowcy, którzy w sezonie 2023 będą bronić barw Ipswich Witches. Pierwszy z nich zdecydował się przedłużyć obowiązujący kontrakt z “Wiedźmami”, natomiast dla drugiego z nich, będzie do debiut w Lidze Brytyjskiej.

Jason Doyle na Wyspach Brytyjskich ściga się od 2005 roku, ale w 2020 i 2021 roku zrezygnował ze startów w tej lidze. Wrócił w 2022 roku i podpisał kontrakt z Ipswich Witches. Po bardzo udanym sezonie, zdecydował się na jego przedłużenie i w przyszłym roku nadal będzie startował w barwach “Wiedźm”. Jak zdradził zawodnik, nie rozważał on innej opcji i od początku był zdecydowany na przedłużenie swojego kontraktu.

Powrót do brytyjskiego żużla był tym, co musiałem zrobić. Czułem, że przegapiłem te dwa lata, które straciłem po wygraniu ligi ze Swindon w 2019 roku. Taka przerwa od brytyjskiego żużla była dla mnie ciężka. Wielu innych żużlowców i klubów chciało, żebym jeździli dla nich, ale ja miałem tylko jedną myśl w głowie i były to dalsze starty dla Ipswich – powiedział zawodnik w rozmowie z klubowymi mediami.

Karnetowe szaleństwo trwa! Krośnieński fenomen

Dla drugiego z nich, Ipswich będzie pierwszym klubem na Wyspach Brytyjskich. Keynan Rew jest największą nadzieją żużla w Australii i niedawno zdobył on Indywidualne Mistrzostwo Australii Juniorów.

– Moja kariera dotychczas rozwijała się głównie w Europie. Choć nie jeździłem w Wielkiej Brytanii, sporo ludzi już mnie tam zna. Ostatnie trzy sezony spędziłem w Polsce. Z tego, co widziałem i słyszałem, klub z Ipswich jest bardzo profesjonalny. Dzięki świetnemu kontaktowi z Chrisem Louisem, rozmowy potoczyły się bardzo sprawnie, a ja jestem podekscytowany – powiedział Keynan Rew w rozmowie z klubowymi mediami.

Jak zdradził młody Australijczyk, duży wpływ na jego transfer miał Jason Doyle.

Reklamy

– Jesteśmy przyjaciółmi, regularnie rozmawiamy i powiedział, że Ipswich to dobry, profesjonalny klub, w którym nigdy nie uświadczył problemów. Pomógł mi i przekonał mnie do tego wyboru  – powiedział Keynan Rew w rozmowie z klubowymi mediami.

Fot. Ipswich Witches

ODWIEDŹ MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV NA KANALE YouTube

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×