Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA/Wywiady

Jacek Ziółkowski: „Trudno powiedzieć, żebym był zadowolony po porażce, niestety przegraliśmy i będziemy musieli wyciągnąć wnioski”

Jacek Ziółkowski

Autor: Paweł Płóciniak

Jacek Ziółkowski: „Trudno powiedzieć, żebym był zadowolony po porażce, niestety przegraliśmy i będziemy musieli wyciągnąć wnioski”

Motor przegrał pierwsze spotkanie na własnym torze od 31 sierpnia 2020 roku. Kilka słów o starciu z Betard Spartą powiedział menedżer gospodarzy Jacek Ziółkowski.

Franciszek Karczewski pojedzie we Wrocławiu

46:44 dla gości takim wynikiem zakończył się mecz pomiędzy Motorem Lublin, a Spartą Wrocław. Liderem gospodarzy byli Fredrik Lindgren oraz Dominik Kubera. Nieudany debiut jako gospodarz w Lublinie zaliczył Bartosz Zmarzlik. Wygrała Sparta, gdzie widać było bardzo wyrównaną czwórkę liderów oraz Daniela Bewleya, którzy dorzucił kilka punktów. Menedżer Jacek Ziółkowski w wywiadzie podsumował spotkanie.

-Trudno powiedzieć, żebym był zadowolony po porażce, niestety przegraliśmy i będziemy musieli wyciągnąć wnioski. Myślę, że po porażce zawsze się więcej wyciąga wniosków niż po zwycięstwie. Jakoś będzie trzeba przeanalizować, czasu na to za dużo nie ma bo za 20 godzin mamy kolejne zawody, ale siądziemy no i mam nadzieję, że wiosna taka prawdziwa przyjdzie i będziemy mogli jeździć na naszym torze. Przeprowadzić normalne treningi, zawodnicy złapią ustawienia i będzie lepiej. Dzisiaj nie wyszło, gratulacje dla Wrocławian okazali się drużyną lepszą. Spodziewaliśmy się, bo jest to naprawdę silna drużyna. Spotkali się być może główni pretendenci do walki o tytuł mistrza polski, ale to dopiero pierwszy mecz mam nadzieję że z cyklu czterech. – powiedział Jacek Ziółkowski po spotkaniu z Betard Spartą

Jak wspomniał menedżer Motoru czasu na analizę nie ma zbyt dużo, gdyż Lublinianie jadą dzień po dniu. Tym razem wyruszą na najdalszy Ekstraligowy wyjazd dla nich czyli do Gorzowa, gdzie zmierzą się z bardzo dobrze dysponowaną na początku sezonu Stalą.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *