Żużel - Best Speedway Tv

Franciszek Karczewski pojedzie we Wrocławiu | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Franciszek Karczewski pojedzie we Wrocławiu

U24
Spis treści

Franciszek Karczewski pojedzie we Wrocławiu

Jeszcze parę dni temu kibice Tauron Włókniarza Częstochowa mieli obawy co do udziału jednego z zawodników „biało-zielonej” drużyny w niedzielnym (30 kwietnia) wyjazdowym meczu 4. kolejki PGE Ekstraligi przeciwko wrocławskiej Betard Sparcie. Chodzi o Franciszka Karczewskiego.

Żużel. Zawodnik ma zielone światło na opuszczenie klubu!

Powody ku niepokojom dawał fakt, że 17-latek, po pierwszym swoim biegu, zrezygnował z dalszego uczestnictwa we wtorkowym (25 kwietnia) pojedynku Ekstraligi U24 w Gorzowie z Enea Stalą. Przyczyną takiego stanu rzeczy były skutki upadku, jaki Franek odniósł dzień wcześniej podczas treningu w Częstochowie. Młody żużlowiec postanowił nie nadwyrężać swojego organizmu i zdecydował się na chwilowy odpoczynek.

Sił na torze junior „Lwów” spróbował w czasie czwartkowych próbnych jazd na „Arenie zielona-energia.com”. Jeździec rodem z Kalisza czuł się coraz pewniej na częstochowskiej nawierzchni. To mogło oznaczać, że wrócił do pełnej sprawności. I jak nas poinformował klub Włókniarz, Franciszek Karczewski wyraził gotowość do startu w najbliższą niedzielę w stolicy województwa dolnośląskiego. W spotkaniu na Olimpijskim wystąpi pod numerem szóstym.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×