Przejdź do treści
Aktualności/Gdzie oglądać żużel/SGP / SEC / SON / SWC

Grand Prix na żużlu z ważną umową na transmisję w Stanach

Grand Prix na żużlu
Fot. Taylor Lanning

Autor: Jakub Bielak

Grand Prix na żużlu z ważną umową na transmisję w Stanach

Globalna sieć sportów motorowych, MAVTV stała się nowym domem Grand Prix na żużlu w Stanach Zjednoczonych. Podpisano umowę z Warner Bros. Discovery Sports Europe, która zapewnia MAVTV prawa do transmisji elitarnego cyklu żużlowego przez trzy następne lata.

Kibice w Stanach Zjednoczonych za pośrednictwem MAVTV będą mogli w latach 2024-2026 oglądać nie tylko zawody z samego cyklu FIM Speedway Grand Prix, ale także Speedway of Nations oraz młodzieżowe serie GP – SGP 2 oraz SGP 3.

Nasi amerykańscy fani mają bardzo dużo pasji do tego sportu. Jestem szczęśliwa, że mogę potwierdzić, że obejrzą każde okrążenie rywalizacji na torze w sezonie 2024 za pośrednictwem MAVTV – powiedziała Laura Manciet, dyrektor żużlowych mistrzostw świata.

– Jestem pewny, że kibice ze Stanów bardzo będą chcieli obejrzeć zmagania swojej reprezentacji w Manchesterze w dniach 9-13 lipca, gdy po raz pierwszy powalczą w Speedway of Nations. Mam nadzieję, że wszyscy oglądający transmisję w swoich domach będą emocjonowali się ściganiem na MAVTV! – dodał z kolei legendarny zawodnik z USA, Greg Hancock.

Zarówno amerykańscy kibice, jak i fani z pozostałych żużlowych państw będą mogli oglądać zmagania o tytuł najlepszego żużlowca świata już od 27 kwietnia. Wtedy bowiem ruszy Grand Prix na żużlu, a pierwszy turniej odbędzie się w chorwackim Gorican.

Żużel
Fot. Michał Szmyd
Lindgren
Fot. Taylor Lanning

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *