Żużel - Best Speedway Tv

Grand Prix bez Motoareny?! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Grand Prix

Grand Prix bez Motoareny?!

Grand Prix bez Motoareny?!

Jak informuje gazeta nowości.com.pl negocjacje na temat nowego kontraktu obejmujące prawa do organizacji rundy Grand Prix od 2024 roku zakończyły się niepowodzeniem. Toruń na mapie żużlowych mistrzostw świata ma być zastąpiony przez Wrocław.

W Toruniu jedna z rund cyklu Grand Prix odbywa się co sezon od 2010 roku, tak więc ewentualna utrata praw do organizacji jest zaskakująca, tym bardziej że mówimy tutaj o jednym z najładniejszych obiektów do uprawiania czarnego sportu na świecie. Jeśli informacje się potwierdzą to Wrocław wróci do GP po rocznym rozbracie w 2023, podczas którego na Nowym Olimpijskim zostanie zorganizowany Drużynowy Puchar Świata, który także został przejęty od miasta Kopernika.

Niels Kristian Iversen znów „Panterą”

Wrocław ma organizować ostatnią finałową rundę cyklu. W sezonie 2023 polskie rundy odbędą się w Gorzowie (umowa do 2025 roku) oraz w Warszawie gdzie nie zanosi się na utratę turnieju organizowanego przez PZM.

Fot. Michał Szmyd

MAGAZYN ŻUŻLOWY Z UDZIAŁEM ROBERTA DOWHANA – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×