Żużel - Best Speedway Tv

Niels Kristian Iversen znów "Panterą" | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
zawody

Niels Kristian Iversen znów „Panterą”

Niels Kristian Iversen znów „Panterą”

Niels Kristian Iversen został przedstawiony jako nowy zawodnik Peterborough Panthers. Oznacza to, że doświadczony Duńczyk po trzynastu latach wraca do ekipy z którą sięgał po medale Drużynowych Mistrzostw Wielkiej Brytanii.

Niels Kristian Iversen jest dobrze znany kibicom na Wyspach. W swojej długiej i bogatej karierze bronił barw King’s Lynn Stars, Newport Wasps, Oxford Cheetahs, Peterborough Panthers, Wolverhampton Wolves oraz Ipswich Witches. W barwach „Panter” startował dwukrotnie. Najpierw w latach 2006-2007 a następnie 2009-2010. Z ekipą z Peterborough zdobył dwa medale Drużynowych Mistrzostw Wielkiej Brytanii (złoty – 2006 oraz brązowy – 2007).

Wadim Tarasienko otrzymał polskie obywatelstwo?!

– Niels jest sprawdzonym zawodnikiem, a przez całą swoją karierę był jednym z najlepszych na świecie. To fantastyczne, że możemy dokonać takiego transferu i sprowadzić go z powrotem do klubu, zwłaszcza po tym, jak nie mógł on startować w naszych barwach w 2020 roku – powiedział Carl Johnson.

Niels Kristian Iversen, w ubiegłym sezonie w Premiership uzyskał średnią na poziomie 7,59 i jest czwartym zawodnikiem, który podpisał umowę z klubem. Wcześniej na taki ruch zdecydowali się Benjamin Basso (6,81), Ben Cook (4,06) i Jordan Jenkins.

Fot. Emilia Hamerska-Lengas

MAGAZYN ŻUŻLOWY Z UDZIAŁEM ROBERTA DOWHANA – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×