Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

GKM Grudziądz ma też Mateusza Szczepaniaka!

GKM Grudziądz

Autor: Sebastian Krauz

GKM Grudziądz ma też Mateusza Szczepaniaka!

GKM Grudziądz ogłosił kolejny transfer. Klub po rozstaniu z Przemysławem Pawlickim i Krzysztofem Kasprzakiem musiał znaleźć nowych polskich seniorów. Jednym z nich został zawodnik beniaminka PGE Ekstraligi, Mateusz Szczepaniak.

35-letni zawodnik ostatnie dwa lata spędził w Krośnie i stał się jednym z najbardziej solidnych zawodników na zapleczu PGE Ekstraligi. Po awansie „Watahy” do elity, wydawało się, że ten pozostanie na zapleczu. Sam zawodnik nie ukrywał, że początkowo miał taki zamiar i miał dwie bardzo poważne oferty. Ostatecznie zdecydował się on jednak na transfer do GKM-u, gdzie będzie miał pewne miejsce w składzie.

Max Fricke wraca do elity! Ofensywa transferowa w Grudziądzu

Mateusz Szczepaniak to między innymi Drużynowy Mistrz Świata Juniorów (2007), zdobywca Klubowego Pucharu Europy (2004), zdobywca Bazowego Kasku (2006), medalista Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski (złoto – 2003 oraz brąz – 2008) a także medalista Drużynowych Mistrzostw Polski (srebro – 2006 oraz brąz – 2004, 2005). W 19 meczach pojawił się na torze aż 94 razy i tylko w 15 biegach nie zdobył punktów. Uzyskał średnią biegopunktową na poziomie 1,915 co było szesnastym wynikiem w całej lidze.

Fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

GKM Grudziądz ma też Mateusza Szczepaniaka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *