Żużel - Best Speedway Tv

GKM Grudziądz ma też Mateusza Szczepaniaka! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
GKM Grudziądz

GKM Grudziądz ma też Mateusza Szczepaniaka!

GKM Grudziądz ma też Mateusza Szczepaniaka!

GKM Grudziądz ogłosił kolejny transfer. Klub po rozstaniu z Przemysławem Pawlickim i Krzysztofem Kasprzakiem musiał znaleźć nowych polskich seniorów. Jednym z nich został zawodnik beniaminka PGE Ekstraligi, Mateusz Szczepaniak.

35-letni zawodnik ostatnie dwa lata spędził w Krośnie i stał się jednym z najbardziej solidnych zawodników na zapleczu PGE Ekstraligi. Po awansie „Watahy” do elity, wydawało się, że ten pozostanie na zapleczu. Sam zawodnik nie ukrywał, że początkowo miał taki zamiar i miał dwie bardzo poważne oferty. Ostatecznie zdecydował się on jednak na transfer do GKM-u, gdzie będzie miał pewne miejsce w składzie.

Max Fricke wraca do elity! Ofensywa transferowa w Grudziądzu

Mateusz Szczepaniak to między innymi Drużynowy Mistrz Świata Juniorów (2007), zdobywca Klubowego Pucharu Europy (2004), zdobywca Bazowego Kasku (2006), medalista Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski (złoto – 2003 oraz brąz – 2008) a także medalista Drużynowych Mistrzostw Polski (srebro – 2006 oraz brąz – 2004, 2005). W 19 meczach pojawił się na torze aż 94 razy i tylko w 15 biegach nie zdobył punktów. Uzyskał średnią biegopunktową na poziomie 1,915 co było szesnastym wynikiem w całej lidze.

Fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

GKM Grudziądz ma też Mateusza Szczepaniaka!

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×