Przejdź do treści
Aktualności/Gdzie oglądać żużel

Gdzie oglądać żużel w sobotę? Żużel na żywo w TV, transmisje, streamy

gdzie oglądać żużel w sobotę
Fot. Jakub Malec

Autor: Jakub Bielak

Gdzie oglądać żużel w sobotę? Żużel na żywo w TV, transmisje, streamy

W sobotę, 6 lipca czeka nas cała masa żużlowych emocji. Co prawda mamy dłuższą przerwę od cyklu FIM Speedway Grand Prix, ale emocji nie zabraknie. Co więcej, kibice będą mogli śledzić wszystkie najważniejsze wydarzenia na żywo w telewizji!

Dzień rozpoczniemy dosyć wcześnie, bo już o 14:00. Wówczas Ultrapur Start Gniezno podejmie Polonię Piła. Krajowa Liga Żużlowa już nie raz udowodniła, że potrafi zupełnie niespodziewanie dostarczyć wielu emocji. W składach obu drużyn widnieją ciekawe nazwiska, więc nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na to widowisko. Można je oglądać na antenie Canal+Sport 5 oraz w serwisie Canal+Online.

Dwie i pół godziny później ruszą rozgrywki Metalkas 2. Ekstraligi. #OrzechowaOsada PSŻ Poznań podejmie Cellfast Wilki Krosno, a Texom Stal Rzeszów zmierzy się z Arged Malesą Ostrów. Mecze rozpoczną się równolegle o 16:30, więc jeden z nich (konkretnie pojedynek poznańsko-krośnieński) będzie dostępny jedynie na platformie Canal+Online. W telewizji na Canal+Sport 5 widzowie będą mogli śledzić rywalizację rzeszowsko-ostrowską. Jeśli nie będziecie mogli oglądać tych wydarzeń, oba będą relacjonowane LIVE na naszym portalu pod tymi linkami: (#POZKRO) (#RZEOST).

Na dobre zakończenie dnia czekają nas emocje związane z 1. finałem Indywidualnych Mistrzostw Polski w Łodzi. Na starcie piętnastu najlepszych polskich żużlowców oraz dzika karta, miejscowy zawodnik: Tomasz Gapiński. Czy Bartosz Zmarzlik ruszy po obronę złota? Od 19:00 zawody można będzie śledzić na Canal+Sport 5 oraz na naszym portalu tutaj.

Żużel dzisiaj na żywo

• 19:00 Indywidualne Mistrzostwa Polski w Łodzi (Canal+Sport 5)
Krajowa Liga Żużlowa:
•14:00 – Ultrapur Start Gniezno – Polonia Piła (Canal+ Sport 5)
METALKAS 2. Ekstraliga:
• 16:30 – #ORZECHOWAOSADA PSŻ Poznań – Cellfast Wilki Krosno (Canal+ Online)
• 16:30 – TEXOM Stal Rzeszów – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski (Canal+ Sport 5)

Finał MIMP
Fot. Marta Astachow
PSŻ Poznań
Fot. Sandra Rejzner

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *