Przejdź do treści
Aktualności/Gdzie oglądać żużel

Gdzie oglądać żużel w niedzielę 7.07?

Gdzie oglądać żużel
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Paweł Płóciniak

Gdzie oglądać żużel w niedzielę 7.07?

W niedzielę 7 lipca czekają nas żużlowe emocje na wszystkich trzech poziomach rozgrywkowych w Polsce. W każdej z lig – PGE Ekstralidze, Metalkas 2. Ekstralidze czy Krajowej Lidze Żużlowej odbędą się po dwa spotkania.

Już o 13:15 czekają nas pierwsze zawody w Daugavpils, gdzie miejscowy Optibet Lokomotiv podejmie OK Kolejarz Opole. Natomiast trochę mniej niż 3 godziny później o 17:00 Unia Tarnów zmierzy się z Trans MF Landshut Devils. Jak to już tradycyjnie bywa, z niedzielnych spotkań Krajowej Ligi Żużlowej nie zobaczymy transmisji w telewizji.

O 14 przeniesiemy się do Metalkas 2. Ekstraligi, dokładniej do Rybnika i Bydgoszczy. Gospodarze obu pojedynków są kandydatami do awansu do PGE Ekstraligi i są również zdecydowanymi faworytami swoich spotkań. INNPRO ROW Rybnik zmierzy się z H.Skrzydlewska Orzeł Łódź, a Abramczyk Polonia Bydgoszcz podejmie Energa Wybrzeże Gdańsk. Starcie rybnicko-łódzkie będzie transmitowane na antenie Canal+ Sport 5, a drugi mecz zobaczymy w Canal+ Online.

Pierwsze spotkanie PGE Ekstraligi rozpocznie się o 16:30. Wówczas KS Apator Toruń na swoim torze będzie próbować przeciwstawić się nadal niepokonanej drużynie Orlen Oil Motoru Lublin. O 19:15 rozpocznie się bardzo ważny pojedynek w kontekście walki o utrzymanie w najlepszej lidze świata. Szósty w tabeli NovyHotel Falubaz Zielona Góra będzie rywalizować z ostatnią Fogo Unią Leszno. Zwycięzca tego starcia zgarnie trzy punkty i zbliży się do pozostania wśród najlepszych. Oba mecze transmitowane będą w Canal+ Sport.

PGE Ekstraliga
16:30 – KS Apator ToruńOrlen Oil Motor Lublin (Canal+ Sport) + relacja live na naszym portalu TUTAJ
19:15 – NovyHotel Falubaz Zielona GóraFogo Unia Leszno (Canal+ Sport) + relacja live na naszym portalu TUTAJ

Metalkas 2. Ekstraliga
14:00 – INNPRO ROW Rybnik – H.Skrzydlewska Orzeł Łódź (Canal+Sport 5)
14:00 – Abramczyk Polonia BydgoszczEnerga Wybrzeże Gdańsk (Canal+ Online)

Krajowa Liga Żużlowa
13:15 – Optibet Lokomotiv Daugavpils – OK Kolejarz Opole + relacja live na naszym portalu TUTAJ
17:00 – Unia Tarnów – Trans MF Landshut Devils

Żużel
Fot. Kazimierz Kożuch
Lebs
Fot. Paweł Wilczyński

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *