Przejdź do treści
Aktualności/Gdzie oglądać żużel

Gdzie oglądać PGE Ekstraligę? Żużel w TV

gdzie oglądać pge ekstraligę
Fot. Emilia Hamerska Lengas

Autor: Jakub Bielak

Gdzie oglądać PGE Ekstraligę? Żużel w TV

Piątek to dzień, w którym emocjonujemy się dwoma meczami żużlowej PGE Ekstraligi. Nie inaczej będzie w tym przypadku. Jeśli zastanawiacie się, gdzie oglądać mecze, które zaplanowano na 5 lipca, odpowiedź znajdziecie poniżej

Mecze żużlowe dzisiaj na żywo będzie można obejrzeć na Eleven Sports 1. Rozpoczniemy o godzinie 18:00 pojedynkiem pod Jasną Góra, między miejscowym Krono-Plast Włókniarzem Częstochowa a ebut.pl Stalą Gorzów. Gospodarze co prawda przegrali ostatni mecz we Wrocławiu, ale wcześniej złapali wiatr w żagle i w końcu zaczęli punktować na oczekiwanym poziomie. Goście z Gorzowa z kolei od lat świetnie radzą sobie na torze przy ulicy Olsztyńskiej, co zwiastuje nam ogromne emocje.

Po meczu w Częstochowie nie musimy zmieniać kanału, ponieważ również na Eleven Sports 1 pokazany zostanie pojedynek ZOOleszcz GKM Grudziądz przeciwko Betard Sparcie Wrocław. Start do pierwszego biegu zaplanowano na 20:30. Dla gospodarzy jest to jeden z kilku meczów o przetrwanie w elicie. Porażka może bardzo mocno pokomplikować im sprawę.

Jeśli nie będziecie mogli oglądać transmisji na żywo w telewizji, zachęcamy do śledzenia naszych relacji LIVE na portalu Best Speedway TV. Linki poniżej.

Piątek, 05.07.2024:

PGE Ekstraliga:
• 18:00 – Krono-Plast Włókniarz Częstochowa – ebut.pl Stal Gorzów (Eleven Sports 1)
• 20:30 – ZOOleszcz GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław (Eleven Sports 1)

W Częstochowie
Fot. Własna
448892856 1091012185965944 3301996001658462921 n
Fot. Emilia Hamerska-Lengas

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *