Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Fani Motoru Lublin szokują komunikatem przed wyborami! Przekaz dla polityków, który cię zaskoczy

Motoru Lublin
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Redakcja

Fani Motoru Lublin szokują komunikatem przed wyborami! Przekaz dla polityków, który cię zaskoczy

Budowa nowego stadionu w Lublinie wzbudza teraz niesamowite emocje, jak nigdy dotąd. Ostatnio nawet sam prezes partii PiS, Jarosław Kaczyński, włączył się do dyskusji, krytykując obecne władze miasta za ich działania i zapewniając, że rząd podejmie inicjatywę w budowie nowego stadionu żużlowego. To wydarzenie wywołuje ogromne poruszenie i nadzieje na lepszą przyszłość sportu w Lublinie.

Obecny stadion w Lublinie to prawdziwa opowieść o przestarzałym obiekcie, który z biegiem lat stał się zdecydowanie za mały dla rosnącej liczby fanów PLATINUM Motoru Lublin. Zakup biletu na mecz ligowy to obecnie prawdziwe wyzwanie, graniczące wręcz z cudem. To nie jest przesada, bo na niedawny finał PGE Ekstraligi, gdzie spotkały się największe siły żużlowego sportu, zgromadziło się około 30 tysięcy kibiców.

Z pewnością to, co usatysfakcjonowało w przeszłości, teraz staje się ogromnym wyzwaniem. Lublin to miasto z pasją sportową, które rośnie w siłę, a przestarzały stadion już dawno przestał spełniać oczekiwania. Niemniej jednak jest światło na końcu tunelu, ponieważ miasto ma ambitne plany na budowę nowego, nowoczesnego obiektu sportowego. Te plany są pełne nadziei, ale póki co pozostają w sferze marzeń.

Teraz głos w tej sprawie zabrali lubelscy kibice, którzy na swoim profilu na Facebooku zamieścili nagranie:

– Wokół naszego stadionu, jego budowy, znów zrobiło się głośno. W pierwszej kolejności chcemy podziękować prezydentowi, całemu samorządowi w Lublinie, za to co zrobił i co robi na rzecz nowego obiektu. Dziękujemy prezydentowi miasta Krzysztofowi Żukowi, że cały czas wspiera nasz klub. Dziękujemy wojewodzie Lechowi Sprawce, że zaważył potrzebę powstania stadionu i przyjechał z konkretnymi propozycjami jego sfinansowania.

Natomiast chcemy prosić o jedno. Żeby stadion powstał ponad podziałami. Żeby wszystkie strony podjęły współpracę, aby stadion powstał jak najszybciej, a będzie to z korzyścią dla wszystkich. Lublin potrzebuje stadionu, żużel potrzebuje stadionu, kibice lubelscy, którzy są znani na całym świecie, też go potrzebują. Apelujemy, zróbmy to wszyscy razem – zakończono nagranie.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *