Żużel - Best Speedway Tv

Ekstraligowy zawodnik znalazł nowe gniazdo! Klasowy żużlowiec na zapleczu PGE Ekstraligi | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Ekstraligowy zawodnik

Ekstraligowy zawodnik znalazł nowe gniazdo! Klasowy żużlowiec na zapleczu PGE Ekstraligi

Ekstraligowy zawodnik znalazł nowe gniazdo! Klasowy żużlowiec na zapleczu PGE Ekstraligi

Po czterech sezonach spędzonych w Arged Malesa Ostrovii Ostrów Wlkp., klub postanowił zmienić Tomasz Gapiński. H. Skrzydlewska Orzeł Łódź ogłosił podpisanie kontraktu z popularnym Gapą! To nie jest jego pierwsze zetknięcie z łódzkim klubem. Reprezentował go w 2016 roku, w którym był dwudziestym zawodnikiem pod względem średniej biegopunktowej, która wynosiła równe 2,0.

Poprzedniego sezonu Gapiński nie zaliczy do udanych. Ostrovia nie wygrała ani jednego spotkania i z hukiem spadła do eWinner 1. Ligi, a sam zawodnik zgromadził średnią na poziomie ledwie 1,267. Dało mu to 39. miejsce w klasyfikacji zawodników w towarzystwie między innymi Kacpra Pludry, Damiana Ratajczaka, a lepszy był, chociażby dziewiętnastoletni Mateusz Cierniak.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk publikuje przychody i wydatki w sezonie 2022

W PGE Ekstralidze Tomasz Gapiński więc sobie nie poradził najlepiej i czterdziestoletni żużlowiec z Piły ma nadzieję na zdecydowanie lepsze wyniki na niższym szczeblu. Jeśli pojedzie dobry sezon, to kto wie, może znowu znajdzie się w najlepszej żużlowej lidze świata? To dosyć odważna teza, ponieważ Gapie jest zdecydowanie bliżej końca kariery niż dalej, ale nie takie rzeczy już speedway widział!

Fot. Anna Kłopocka

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Ekstraligowy zawodnik znalazł nowe gniazdo! Klasowy żużlowiec na zapleczu PGE Ekstraligi

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×