Żużel - Best Speedway Tv

Zdunek Wybrzeże Gdańsk publikuje przychody i wydatki w sezonie 2022 | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Zdunek Wybrzeże Gdańsk publikuje przychody i wydatki w sezonie 2022

Zdunek Wybrzeże Gdańsk publikuje przychody i wydatki w sezonie 2022

Zdunek Wybrzeże Gdańsk w obliczu doniesień medialnych zdecydowało się opublikować przychody i wydatki, które klub poniósł w sezonie 2022. Jednocześnie włodarze poinformowali, że sytuacja klubu jest stabilna.

Jak poinformował klub w oficjalnym komunikacie, opublikowanym na stronie internetowej klubu, wydatki w sezonie 2022 wyniosły łącznie 2,8 mln zł netto, a najwyższy kontrakt 750 tys. zł netto. Klub poinformował także, że 97 procent kwot została zrealizowana, a dwóm zawodnikom potrącono sumy, ze względu na Regulamin Przynależności Klubowej. Pozostałe koszty które poniósł klub to: wynajem stadionu (219 tys. 544 zł netto), koszt organizacji zawodów (207 tys. 318 zł netto) oraz koszty szkółki (163 tys. 446 zł netto).

Kolejarz Rawicz poszukuje młodzieżowca

Jeśli chodzi o przychody klubu, to prezentują się one następująco: umowa sponsoringowa z Grupą Zdunek (1,6 mln zł netto), wpływy od pozostałych sponsorów (1 mln 171 tys. zł), umowa promocji miasta Gdańska, dotacje na rozwój sportu młodzieżowego i organizację zawodów młodzież oraz wpływy z biletów.

Dane za Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy
Zdunek Wybrzeże Gdańsk publikuje przychody i wydatki w sezonie 2022

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×