Żużel - Best Speedway Tv

Dzisiaj dodatkowa okazja do przygotowania się do zawodów GP2 i GP Polski w walce o czołowe lokaty | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Dzisiaj dodatkowa

Dzisiaj dodatkowa okazja do przygotowania się do zawodów GP2 i GP Polski w walce o czołowe lokaty

Dzisiaj dodatkowa okazja do przygotowania się do zawodów GP2 i GP Polski w walce o czołowe lokaty

Już dzisiaj na Motoarenie zostanie zorganizowany trening reprezentacji Polski, który da naszym zawodnikom dodatkową okazją do przygotowania się do zawodów w walce o czołowe lokaty podczas Grand Prix Polski w Toruniu (Grand Prix 1 października). Od poniedziałku obiekt będzie już w rękach organizatorów GP i nikt nie będzie miał prawa trenować na tym obiekcie poza oficjalnymi treningami.

Turniej o Puchar GTM Start Gniezno 2022: Poznaliśmy listę startową

Wiadomo, że szkoleniowiec kadry Rafał Dobrucki zaprosił na trening wszystkich uczestników startujących w SGP2 i SGP. Prawdopodobnie nawierzchnia zostanie tak przygotowana, aby była zbliżona do tej co będzie można zastać podczas turnieju Grand Prix.

Warto zaznaczyć, że do treningu zostali zaproszeni wszyscy, którzy wezmą udział w zawodach – W piątek (30.09) w zmaganiach juniorów wystartuje pięciu zawodników (Mateusz Cierniak, Wiktor Lampart, Jakub Miśkowiak, Mateusz Świdnicki i Krzysztof Lewandowski) oraz (Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek, Maciej Janowski, Paweł Przedpełski i Kacper Woryna).

Warto podkreślić, że mimo dalszych lokat w klasyfikacji generalnej SGP2 – Lampart jest 6. a Jakub Miskowiak 8. gdzie tracą odpowiednio 3 i 4 punkty do trzeciej pozycji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów.

Podobnie wygląda to w klasyfikacji SGP, gdzie Patryk Dudek jest aktualnie 3. w klasyfikacji, a Maciej Janowski zajmujący 7. pozycje traci tylko osiem punktów do trzeciego Dudka.

Reklamy

fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×