Żużel - Best Speedway Tv

Dzika karta na pierwsze Grand Prix w sezonie przyznana! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dzika karta na pierwsze Grand Prix w sezonie przyznana!

Dzika karta

Dzika karta na pierwsze Grand Prix w sezonie przyznana!

Matej Zagar wystartuje z dziką kartą w zawodach w Gorican, które otworzą cykl Speedway Grand Prix w 2023 roku. Rok temu z numerem szesnastym na plecach doświadczony Słoweniec dotarł na chorwackim torze aż do półfinału. W tym sezonie postara się powtórzyć ten sukces.

Zagar może pojechać w barwach Apatora w PGE Ekstralidze

Na pozycję rezerwowych zostali powołani z kolei rodak Zagara, Nick Skorja oraz 48-letni Węgier Norbert Magosi. Szczególnie szokuje nominacja dla tego drugiego, który być może będzie miał okazję w tak zaawansowanym sportowo wieku stanąć pod taśmą z najlepszymi żużlowcami świata.

Chorwaci postawili więc na nominacje z krajów ościennych. Żużel w Chorwacji nie doczekał się bowiem następcy Juricy Pavlica. Matej Zagar jednak z całą pewnością będzie miał ogromną motywację, aby dobrze się pokazać w zawodach w Gorican. Wszak może dzięki temu zapewnić sobie w końcu kontrakt w jednej z polskich lig.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×