Dwóch zawodników PGE Ekstraligi z kontraktami na kolejny sezon!

Dwóch zawodników PGE Ekstraligi z kontraktami na kolejny sezon!

Dwóch zawodników PGE Ekstraligi z kontraktami na kolejny sezon! Wczoraj ogłoszono, że we Włókniarzu na kolejny sezon zostanie Kacper Woryna. Dziś klub z Częstochowy oświadczył, że doszli do porozumienia również z Bartoszem Smektałą. Skład na przyszły sezon zaczyna kompletować również Stal Gorzów, gdzie w przyszłym roku będzie się ścigał Szymon Woźniak.

Skład „Lwów” jest już prawie kompletny. Lindgren i Madsen mają ważne kontrakty, a w ostatnim czasie swoje umowy przedłużyli Woryna i Smektała, którzy do Włókniarza dołączyli w tym sezonie, opuszczając kluby, w których się wychowali. Teraz do ustalenia pozostaje kwestia zawodnika U-24 lub żużlowca krajowego, który będzie musiał uzupełnić skład Częstochowian.

Tymczasem w Gorzowie Wielkopolskim na piąty sezon w klubie zostanie Szymon Woźniak, dołączając do Andersa Thomsena, którego kontrakt wciąż obowiązuje. Stal musi jeszcze zachować silną pierwszą linię, czyli Zmarzlika i Vaculika, oraz podpisać żużlowca U-24.

fot. Emilia Hamerska-Lengas

Tagi , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.
Avatar of Jakub Żak

O Jakub Żak

Piszący z pasją i zaangażowaniem, fan sportu (zwłaszcza czarnego). Miłośnik mijanek bez hamulców na każdym torze i w każdych warunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.