Żużel - Best Speedway Tv

Dominik Kubera o popularności: "Jest to dla mnie miłe" | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Dominik Kubera

Dominik Kubera o popularności: „Jest to dla mnie miłe”

Dominik Kubera o popularności: „Jest to dla mnie miłe”

Kilka dni temu Dominik Kubera gościł w naszym Magazynie Best Speedway TV. Zawodnik Motoru Lublin został zapytany o to jak działa na niego coraz większa popularność.

Za Dominikiem Kuberą najlepszy sezon w karierze zdobył Drużynowe Mistrzostwo Polski z Motorem Lublin, będąc niewątpliwie jednym z liderów osiągając średnią na poziomie 2,14, dzięki czemu zajął 8 miejsce w klasyfikacji.

Jest to dla mnie miłe, a czy mnie to męczy? Absolutnie nie, jestem sportowcem, a na wszystkie takie inne rzeczy staram się być przygotowany, więc absolutnie nie są dla mnie problemem a jeszcze bardziej napędzają do tego by być jeszcze lepszym – tak odpowiedział Dominik Kubera na pytanie o to czy męczy go swoja popularność .

Jaka przyszłość ligowego żużla w Zielonej Górze? “Wierzę w mądrość Protasiewicza”

Kubera odpowiedział krótko także na pytanie związane z granicą popularności, kiedy ona zacznie przeszkadzać, a nie motywować.

Mam nadzieję że nigdzie, że takiej granicy po prostu nie ma. Ja chce być sobą i jeździć jak najlepiej i robić to co lubię i tyle – zakończył Dominik Kubera.

Fot. Michał Szmyd

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY, AKTUALNOŚCI I CIEKAWOSTKI NA NASZYM KANALE – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×