Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Darcy Ward na treningu w Lesznie. Doglądał swoich rodaków

Darcy Ward
Fot. Piotr Rusiecki/Twitter

Autor: Jakub Bielak

Darcy Ward na treningu w Lesznie. Doglądał swoich rodaków

Darcy Ward przyjechał do Polski z okazji trwającego we Wrocławiu Drużynowego Pucharu Świata. Były żużlowiec odwiedził przy okazji Leszno i z najbliższej odległości oglądał trening na „Smoczyku”. Brali w nim udział trzej rodacy Warda, którym ten udzielał cennych rad.

Janusz Kołodziej powraca do mundialu po dziewięciu latach

Jak informuje lokalna elka.pl na treningu obecni byli młodzi zawodnicy Fogo Unii Leszno – między innymi Hubert Jabłoński i Nazar Parnicki. Trenował również Tate Zischke. Urodzony w 2005 roku zawodnik jest na co dzień reprezentantem miejscowej Unii w rozgrywkach Ekstraligi U-24. Legitymuje się w niej średnią 1.800 uzyskaną jednak zaledwie w dwóch meczach – jednym wyjazdowym i jednym domowym.

Do Leszna przyjechali także dwaj inni Australijczycy, zakontraktowani w innych klubach w Polsce. Na „Smoczyku” jeździli Fraser Bowes z Motoru Lublin oraz Mitchel Cluff z Włókniarza Częstochowa. Według informacji elka.pl to właśnie swoim trzem rodakom Darcy Ward przekazywał swoje uwagi. Dla młodych zawodników była to z pewnością bezcenna lekcja i ogromny zaszczyt.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *