Przejdź do treści
Aktualności/SGP / SEC / SON / SWC

Daniel Bewley o zbliżającym się Grand Prix w Malili „Chcę czerpać frajdę z jazdy na motocyklu”

Daniel Bewley
Fot. Taylor Lanning

Autor: Krzysztof Choroszy

Daniel Bewley o zbliżającym się Grand Prix w Malili „Chcę czerpać frajdę z jazdy na motocyklu”

W niedzielnym meczu PGE Ekstraligi, między Betard Spartą Wrocław, a For Nature Solutions Apatorem Toruń, świetnie zaprezentował się Daniel Bewley. 24-latek przez całe zawody imponował swoją jazdą na dystansie, zdobywając 12 punktów z 2 bonusami. Świetna postawa Brytyjczyka może być obiecująca szczególnie w obliczu zbliżających się rundy Grand Prix w Malili oraz Drużynowego Pucharu Świata we Wrocławiu.

Paweł Piskorz: “Jak się karta nie odwróci, to wezwiemy egzorcystę, żeby odczarował stadion”

W pomeczowym wywiadzie dla WTSSpartaTV Bewley wypowiedział się na temat swojej jazdy oraz tego, jak czuł się na wrocławskim owalu. Brytyjczyk mówił, że tor był nieco inny niż na piątkowym treningu, ale on, jak i wszyscy zawodnicy wrocławian zaprezentowali się bardzo dobrze. Sam zawodnik podkreślił też, że według niego był to najlepszy występ w jego wykonaniu na Stadionie Olimpijskim w tym sezonie.

„Tor był troszeczkę inny niż na treningu w piątek, ale czułem się dobrze i myślę, że cały zespół czuł się naprawdę dobrze dzisiaj. Myślę, że to najlepszy wynik, jaki miałem na Olimpijskim, także jestem zadowolony” – mówił w pomeczowym wywiadzie dla WTSSpartaTV Daniel Bewley.

Następnie utalentowany żużlowiec zapytany został, czy ten mecz był dobrym prognostykiem przed zbliżającym się Grand Prix w szwedzkiej Malili. 24-latek powiedział, że sam nie wie, bo w sobotę mogą być różne warunki, ale Brytyjczyk myśli, że tor będzie dobrze przygotowany, a on sam ma nadzieję na to, żeby czerpać radość z jazdy.

Nie wiem, nigdy nie wiesz, jakie będą warunki, czy będzie padać, czy będzie świecić słońce, ale myślę, że tor będzie dobrze przygowany, więc jakikolwiek on będzie, chcę czerpać frajdę z jazdy na motocyklu niezależnie w jakich warunkach” – mówił 24-letni Brytyjczyk.

W obecnym sezonie Daniel Bewley może nie być do końca zadowolonym ze swoich występów w cyklu Grand Prix, co prawda świetnie radzi sobie on na motocyklu i imponuje swoją postawą, jednak w decydujących momentach zawodzi. Obecnie zajmuje on 8. miejsce z 49 punktami, co nie jest słabym wynikiem, ale Daniel bez wątpienia chciałby bić się o więcej.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *