Żużel - Best Speedway Tv

Czy Grand Prix Polski na PGE Stadionie Narodowym się odbędzie? | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Czy Grand Prix Polski na PGE Stadionie Narodowym się odbędzie?

Grand Prix Polski

Czy Grand Prix Polski na Stadionie Narodowym się odbędzie?

W ostatnich miesiącach wokół PGE Stadionu Narodowego zrobiło się ogromne zamieszanie. Usterka nie pozwoliła na grę piłkarzom i sparing Polska – Chile musiał zostać przeniesiony na obiekt Legii Warszawa. Minęły miesiące, a z Narodowym nadal są problemy, sparing Polska – Albania odbędzie się 27 marca, ale dach musi być otwarty, a dodatkowo mecz zostanie odwołany, jeśli tamtego dnia będzie wiało zbyt mocno. Jakby tego było mały, finał Pucharu Polski i sparing reprezentacji Polski 16 czerwca nie mogą być rozegrane na PGE Stadionie Narodowym. Jak to ma się do rundy żużlowego Grand Prix w Warszawie?

Martin Vaculik: „Jestem gotowy i nie mogę doczekać się sezonu”

– Wszystkie obawy dotyczące 2023 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw na PGE Narodowym są nieuzasadnione. Zawody się odbędą. Operator stadionu, który jest dla nas partnerem, regularnie wydaje komunikaty, z których wynika, że nie ma powodów do zmartwień. To jest oficjalny przekaz, który co jakiś czas zakłócają różne doniesienia medialne – stwierdza w rozmowie opublikowanej na portalu sportowefakty.wp.pl Przemysław Szymkowiak, menedżer medialny rundy.

Takie komunikaty są ważne z perspektywy kibiców, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup biletów na warszawską rundę Grand Prix. W ubiegłych latach PGE Stadion Narodowy w trakcie rozgrywania zawodów żużlowych pękał w szwach. Na ten moment, zapewne przez to, że kibice jeszcze są niepewni, że zawody się odbędą, sprzedało się tylko 32 tysięcy biletów.

Niedawno dowiedzieliśmy, że jednodniowy owal na warszawskim stadionie w tym roku zostanie ułożony trochę inaczej. Tor ma być dłuższy, szerszy oraz zostanie dosypane więcej nawierzchni. To powinno dostarczyć jeszcze więcej emocji w trakcie wyścigów.

fot. Jakub Malec

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×