Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Dwóch zawodników na celowniku! Apator Toruń walczy o wzmocnienie składu na sezon 2025

Apator Toruń
Fot. Czarny Productions

Autor: Krzysztof Choroszy

Dwóch zawodników na celowniku! Apator Toruń walczy o wzmocnienie składu na sezon 2025

W ostatnim czasie zaczyna się pojawiać wiele plotek transferowych dotyczących poszczególnych zawodników i ich potencjalnych zmian drużyn na sezon 2025. Wymienianych jest wiele nazwisk, które jesienią tego roku oficjalnie mogą zamienić pracodawcę. O nowe nabytki stara się również KS Apator Toruń. Torunianie interesują się dwoma zawodnikami, którzy mogliby wzmocnić ich zespół w przyszłym roku.

Drużyna KS Apatora Toruń w tym sezonie zawodzi swoich kibiców, którzy nie są zadowoleni z wyników drużyny. Po początkowych nadziejach związanych z dobrą dyspozycją na swoim torze wydawało się, że w tegorocznej kampanii mogą powalczyć o medale. Minimalnie wygrane spotkanie na Motoarenie z beniaminkiem PGE Ekstraligi NovyHotel Falubazem Zielona Góra, a także wysoka domowa porażka z Ebut.pl Stalą Gorzów znacznie pogorszyła te nastroje. Morale wśród sympatyków „Aniołów” zostały jeszcze bardziej obniżone po wyjazdowej klęsce z Fogo Unią Leszno.

W Toruniu chcą, aby ich drużyna walczyła o najwyższe cele, jakim są medale Drużynowych Mistrzostw Polski. W zeszłym roku „Anioły” zdobyły brąz, ale teraz, biorąc pod uwagę ich obecną formę, może być o to bardzo ciężko. Torunianie mają jednak swoje ambicje i chcą liczyć się wśród najlepszych, dlatego też będą chcieli wzmocnić swój zespół na przyszłoroczne rozgrywki ligowe.

Z naszych informacji wiemy, że klub z Torunia podejmie walkę o pozyskanie Janusza Kołodzieja i Nazara Panitskyiego na sezon 2025. Obaj zawodnicy reprezentujący barwy Fogo Unii Leszno mogliby być wzmocnieniem dla toruńskiej ekipy. Na pewno leszczynianie będą chcieli, żeby obaj żużlowcy pozostali w szeregach „Byków”, szczególnie w przypadku utrzymania w PGE Ekstralidze.

Janusz Kołodziej jest zawodnikiem, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Obecnie jest on liderem drużyny z Leszna, jednak ponad połowę dotychczasowych spotkań stracił on przez kontuzje. Nie można się więc dziwić, że Apator jest zainteresowany pozyskaniem 40-latka. Z kolei Nazar Parnitskyi jest ogromnym talentem. Ukrainiec pokazuje w tym sezonie, że poczynił ogromny progres i notuje bardzo dobre występy w PGE Ekstralidze. W dwóch ostatnich spotkaniach zdobył on kolejno osiem i dziewięć punktów.

Janusz Kołodziej
Fot. Emilia Hamerska-Lengas
Parnitsky
Fot. Czarny Productions

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

1 odpowiedź do “Dwóch zawodników na celowniku! Apator Toruń walczy o wzmocnienie składu na sezon 2025

  1. po co.takie bzdury pisać. do tej drużyny bez atmosfery, współpracy idą tylko złotówy. Ani Janek,ani Nazar nie są nimi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *