Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Janusz Kołodziej w ROW Rybnik? Dyrektor Unii wyśmiał ten pomysł

Janusz Kołodziej
Fot. Czarny Productions

Autor: Jakub Bielak

Janusz Kołodziej w ROW Rybnik? Dyrektor Unii wyśmiał ten pomysł

Coraz śmielej mówi się o rozbiorze Fogo Unii Leszno po sezonie 2024. Leszczynianie znaleźli się w bardzo złej sytuacji. Nie dość, że zamykają ligową tabelę, to jeszcze drugi sezon z rzędu mają ogromne problemy z kontuzjami.

Fogo Unia Leszno jeszcze nie spadła. Można z całą pewnością stwierdzić, że leszczynianie będą walczyć do samego końca, a już najbliższy pojedynek domowy przeciwko KS Apatorowi Toruń będzie niezwykle istotny w kontekście walki o utrzymanie. W szeregach „Byków” motywacja i energia wytwarzana wokół drużyny jest na najwyższym możliwym poziomie. Nikt szans im nie odbiera, jednak koniec końców ktoś z ligi spaść musi. Co jeśli przytrafi się to właśnie Unii?

W kadrze drużyny z Leszna jest kilku zawodników, którzy znajdą zatrudnienie w PGE Ekstralidze. Zdecydowanie najbardziej łakomym kąskiem na rynku transferowym w takim przypadku byłby Janusz Kołodziej. „Koldi” jest w notesach większości prezesów klubów z elity, ale również tych z niższej klasy rozgrywkowej. Do potencjalnego pomysłu sprowadzenia Kołodzieja do ROW-u Rybnik po awansie do PGE Ekstraligi odniósł się na portalu X Sławomir Kryjom. Dyrektor zarządzający Fogo Unii Leszno zamieścił wymowny wpis, a mianowicie trzy płaczące ze śmiechu buźki.

Oczywiście jakiekolwiek rozmowy Janusza Kołodzieja z innymi klubami będą prowadzone jedynie w przypadku spadku Unii. Nie sposób sobie wyobrazić, by lider drużyny miał ją opuścić, gdy byt w Ekstralidze uda się uratować. Na tę chwilę więc wszelkie plotki transferowe należy traktować z przymrużeniem oka.

Kryjom tt

Żużel
Fot. Czarny Productions
ROW Rybnik
Fot. Paweł Wilczyński

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *