Żużel - Best Speedway Tv

Antoni Skupień o relacji z Prezesem Mrozkiem i o Rybkach Rybnik | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Antoni Skupień

Antoni Skupień o relacji z Prezesem Mrozkiem i o Rybkach Rybnik

Antoni Skupień o relacji z Prezesem Mrozkiem i o Rybkach Rybnik

Od sezonu 2022 ROW Rybnik będzie trenowany przez byłego żużlowca „Rekinów” Antoniego Skupienia. Prezes klubu już jakiś czas temu mówił, że ma z nim bardzo dobre relacje, teraz na temat tej współpracy wypowiedział się nowy szkoleniowiec w rozmowie z polskizuzel.pl.

„Nie mam żadnego problemu z prezesem Mrozkiem. Mógłbym odpowiedzieć, że on jest moim pracodawcą i w związku z tym ma prawo wydawać mi polecenia. Zresztą od dłuższego czasu jestem w takiej zależności. Mam swoje zadania, które wykonuję i nie mamy z prezesem żadnych spięć” – powiedział Antoni Skupień.

Przed dołączeniem do ROW-u Marka Cieślaka mówiło się, że wiele decyzji dotyczących składu wcale nie podejmują szkoleniowcy, a Prezes Mrozek. Dla nowego trenera przy dobrych wynikach nie będzie miało jednak większego znaczenia, kto decyduje – „Najważniejszy jest wynik, a to, kto będzie podejmował te najważniejsze dla zespołu decyzje, nie ma znaczenia. Jak będziemy wygrywali i robili, co do nas należy, to nikt nawet nie będzie się zastanawiał, czy decyduje Mrozek, czy Skupień”.

W rozmowie poruszono również temat Rybek Rybnik, które nadal będą prowadzone przez trenera Antoniego. W teorii w klubie mają szkolić się przyszli żużlowcy ROW-u, ale w praktyce w ostatnim czasie niektórzy młodzi zawodnicy odchodzą stamtąd do Częstochowy – „Już od dawna mówiłem w Rybkach, żeby coś z tym zrobić. Miasto Rybnik daje pieniądze na szkolenie w klubie, więc warto byłoby te największe talenty zatrzymać i dać im jeździć w ROW-ie. Wiem, że zawodnicy Rybek, którzy w tym roku będą zdawali egzamin na licencję, mają w umowach aneksy, które stwierdzają, że ROW ma pierwszeństwo. Zobaczymy, jak to zadziała” – mówi Antoni Skupień na łamach polskizuzel.pl.

Trener Rybniczan wspomniał również o planowanym obozie w Zakopanem, a niedawno opublikowano również plan sparingów, w którym znajduje się aż 8 spotkań towarzyskich przed inauguracją sezonu eWinner 1. Ligi.

Reklamy

fot. Emilia Hamerska-Lengas

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×