Żużel. Nicki Pedersen znalazł nowy klub!
Żużel. Nicki Pedersen znalazł nowy klub!
Nicki Pedersen przez minione 21 lat reprezentował w rodzimej lidze barwy Holsted Tigers. We wrześniu jednak stało się jasne, że trzykrotny mistrz świata nie będzie kontynuował kariery w tym klubie. Dziś poznaliśmy jego nowe miejsce pracy.
Przypomnijmy, że pożegnanie Pedersena z Holsted Tigers nie odbyło się w idealnych warunkach. 46-latek miał pretensje do klubu, że został postawiony przed faktem dokonanym i nie było pola do rozmowy. Władze argumentowały z kolei swoją decyzję chęcią dokonania zmiany pokoleniowej.
Nikt nie wyobrażał sobie jednak, żeby Pedersen w ogóle odpuścił starty w SpeedwayLigaen. Przejrzał z pewnością dokładnie wszystkie dostępne oferty i wybrał Grindsted Speedway Klub, znany przez kibiców również pod nazwą GSK Liga. Władze klubu mogą odtrąbić sukces i liczą na to, że 46-latek poprowadzi ich zespół do dużych sukcesów.
MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV DZIŚ NA ŻYWO
- Żużel. Czas na hit! Ten mecz da nam wiele odpowiedzi
- Żużel. To będzie kolejna demolka? Pres Toruń z jasnym celem
- Żużel. ROW Rybnik przybliży się do play-off? Nadchodzi znakomita okazja
- Żużel. Falubaz odetchnął! Walasek ujawnił, co odmieniło losy meczu ze Spartą
- Żużel. Martin Vaculik nie potrafił tego wyjaśnić. „Nie wiem, co muszę zrobić”