Nowy klub Mateusza Tondera
Nowy klub Mateusza Tondera
Mateusz Tonder podpisał kontrakt z duńskim klubem. Jest nim duńskie Grindsted Speedway.
„Mateusz to naprawdę fantastyczny i niedoceniany talent, w zeszłym roku miał kilka dobrych meczów w polskiej Ekstralidze. Właściwie chcieliśmy, żeby Mateusz dołączył do drużyny w zeszłym sezonie, ale ponieważ Mateusz miał już kontrakt ze szwedzką drużyną, nie mógł dla nas jeździć ze względu na ograniczenia.” – Napisano w klubowych mediach.
„Nie mogę się doczekać jazdy w Grindsted, będzie to mój pierwszy sezon w Danii i bardzo czekam na nadchodzący sezon! Moim osobistym celem będzie zdobycie większego doświadczenia oraz zapewnienie dobrych wyników wszystkim moim
klubowiczom. Czekam na Was na stadionie!” – mówi zawodnik.
fot. falubaz.com
- Żużel. Czas na hit! Ten mecz da nam wiele odpowiedzi
- Żużel. To będzie kolejna demolka? Pres Toruń z jasnym celem
- Żużel. ROW Rybnik przybliży się do play-off? Nadchodzi znakomita okazja
- Żużel. Falubaz odetchnął! Walasek ujawnił, co odmieniło losy meczu ze Spartą
- Żużel. Martin Vaculik nie potrafił tego wyjaśnić. „Nie wiem, co muszę zrobić”