Żużel - Best Speedway Tv

Młody Brytyjczyk wzmocnił zespół Wikingów | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Młody Brytyjczyk wzmocnił zespół Wikingów

Brytyjczyk

Młody Brytyjczyk wzmocnił zespół Wikingów

Ekipa Esbjerg Motorsport zakończyła kompletowanie składu na sezon 2022. Ostatnim zawodnikiem który dołączył do duńskiej drużyny jest Jordan Palin.

Otrzymaliśmy rekomendację Jordana Palina z kilku stron, w tym od Bjarne Pedersena. To bardzo wielki talent, który oczywiście musi się jeszcze wiele nauczyć, ale już pokazał, że jest w stanie walczyć z dobrymi żużlowcami na torze. Ma 17 lat, ale już jest częścią angielskich drużyn narodowych U23. Wierzymy, że może stać się naprawdę dobrym żużlowcem” – stwierdził Tom Paarup Madsen dla klubowych mediów.

Reklamy

„Kiedy otrzymałem wiadomość od Toma Paarupa Madsena, że Esbjerg Vikings są mną zainteresowani, to oczywiście bardzo się ucieszyłem, że dostałem taką szansę. Marzyłem o miejscu w drużynie gdzieś w Europie, i mając to na uwadze uznałem, że ten klub jest dla mnie idealnym miejscem do rozpoczęcia kariery za granicą. Chciałbym podziękować kierownictwu za zaufanie, jakim obdarzyli mnie, dając mi możliwość rozpoczęcia mojej przygody w nowej lidze. Teraz nie mogę się doczekać, kiedy przyjadę do Danii, aby spotkać się z resztą zespołu i kibicami. Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy” – dodał Jordan Palin.

fot. fb/jordanpalin10

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×