Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Kolejny zawodnik Fogo Unii Leszno kontuzjowany? Pechowe urodziny Maurice'a Browna | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Kolejny zawodnik Fogo Unii Leszno kontuzjowany? Pechowe urodziny Maurice’a Browna

Żużel

Żużel. Kolejny zawodnik Fogo Unii Leszno kontuzjowany? Pechowe urodziny Maurice’a Browna

We wtorek rozegrano 9 rundę U24 Ekstraligi. Enea Stal Gorzów wygrała na własnym torze z Duda Development Ciesiółka Auto Group Unią Leszno 52:38. Niestety, zawodów do udanych nie zaliczy dzisiejszy jubilat – Maurice Brown. W swoim trzecim biegu zaliczył groźnie wyglądający upadek, po którym był niezdolny do dalszej jazdy.

Mateusz Cierniak w szoku! “Bardzo mu dziękuje”! Bartosz Zmarzlik -“Mówił, że z chęcią, by się jeszcze raz przejechał, to niech jedzie”

Do incydentu doszło w 8 biegu. Brown dobrze wystartował, lecz w pierwszym łuku drugiego okrążenia nie opanował motocykla, który wyciągnął go na zewnętrzną i uderzył w bandę. Po chwili lekarz zawodów zbadał Australijczyka i zabronił mu wyjazdu na tor.

Młody zawodnik za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał, że uda się na szczegółowe badania – Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe, niestety w swoim trzecim biegu dzisiaj miałem wypadek i jedziemy do szpitala w Lesznie. Boli mnie pachwina i nadgarstek. Trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego. – poinformował Australijczyk.

Przypomnijmy, że 19-latek zadebiutował już w PGE Ekstralidze. W spotkaniu z Tauron Włókniarze Częstochowa wystartował w 1 biegu, ale nie zdobył żadnego “oczka”. W obozie leszczyńskim kontuzjowanych jest jeszcze czterech zawodników, lecz do pełni sił wraca już Janusz Kołodziej. Wszystko na to wskazuje, iż kapitan Fogo Unii Leszno pojedzie w najbliższym spotkaniu.

W awizowanym składzie na piątkowy pojedynek Fogo Unii Leszno z Platinum Motorem Lublin znajduje się Maurice Brown. Na odpowiedź, czy dzisiejszy jubilat wystąpi w kolejnym starciu w PGE Ekstralidze, będziemy musieli trochę poczekać.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×