Żużel - Best Speedway Tv

Mateusz Cierniak w szoku! "Bardzo mu dziękuje"! Bartosz Zmarzlik -"Mówił, że z chęcią, by się jeszcze raz przejechał, to niech jedzie" | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mateusz Cierniak w szoku! “Bardzo mu dziękuje”! Bartosz Zmarzlik -“Mówił, że z chęcią, by się jeszcze raz przejechał, to niech jedzie”

Żużel

Mateusz Cierniak w szoku! “Bardzo mu dziękuje”! Bartosz Zmarzlik -“Mówił, że z chęcią, by się jeszcze raz przejechał, to niech jedzie”

Po spotkaniu z For Nature Solutions KS Apator Toruń wypowiedzieli się Mateusz Cierniak i Bartosz Zmarzlik wspominając o fatalnym występie w Grudziądzu, torze w Lublinie i inwestycji w przyszłość. Przypomnijmy, że Platinum Motor Lublin rozbił swojego przeciwnika w niedzielnym, wieczornym hicie. Torunianie wywieźli z Lubelszczyzny zaledwie 31 punktów.

Żużel. Kolejny słaby mecz Apatora Toruń na wyjeździe – “Z pewnością kto analizuje program, to będzie doszukiwał się różnych możliwych rozwiązań.”

Powrót za światów po blamażu w Grudziądzu

Po spotkaniu w Grudziądzu, wielu kibiców zadawało sobie pytanie, czy to początek kryzysu w drużynie Mistrza Polski Platinum Motor Lublin. Na to pytanie, odpowiedz, miało dać spotkanie z drużyną z Torunia i jak się okazało po spotkaniu, gospodarze podeszli w pełni skoncentrowani i pewnie wygrali. Po spotkaniu tor oraz drużynę chwalili mistrz świata juniorów, jak i seniorów, Mateusz Cierniak i Bartosz Zmarzlik.

“Dzisiaj było tak, jak powinno być, było naprawdę dobrze. Myślę, że ta porażka w Grudziądzu, gdzieś tam nas wzmocniła, usprawniła jeżeli chodzi o dodatkową motywację.” – mówił Cierniak dla klubowej tv na kanale youtube. Na co dodawał Zmarzlik – “Myślę, że ostatnim razem trafiliśmy na nasz słabszy dzień, to raz a dwa, że dzisiaj na swoim perfekcyjnym torze drużyna pojechała tak jak umie, przede wszystkim i wynik też jest po prostu odpowiedni.”

“Tor był taki, jaki powinien być, czyli jest taki naprawdę Lubelski. Bardzo dobry, który sprawiał nam przyjemność w jeździe. Zabawa na motocyklu żużlowym w meczach ligowych to coś fenomenalnego.” – przekonywał Mateusz Cierniak.

Inwestycja w Cierniaka to klucz do sukcesu

W meczu, w którym rywalem była drużyna z Torunia, nieoczekiwanie swój dodatkowy wyścig dostał młodszy z Mistrzów Świata na żużlu, Mateusz Cierniak. Jak podkreślił Bartosz Zmarzlik, Mateusz jest kluczowym zawodnikiem drużyny i kluczem do dalszych sukcesów i dodatkowy wyścig to inwestycja drużyny.

– “Mati jakby cały czas się rozkręca i zauważalne, że jedzie coraz lepiej. Mówił, że z chęcią by się jeszcze raz przejechał, to niech jedzie, bo jest naszą kluczową postacią w zespole i ważne, aby zdobywał punkty.” – przekonuje Zmarzlik. Na co Mateusz Cierniak odpowiedział dość zaskakująco, że otrzymał dodatkowy wyścig. – “Nagle przychodzi i dowiaduje się, że jadę ja, a nie on. Za co bardzo mu dziękuje, bo fajnie, dodatkowy bieg i fajnie, powalczyłem sobie z Pawłem Przedpełskim, gdzie wytargałem 1 punkt z bonusem i ciesze się, że w takich biegach mogę takie punkty zdobywać.” – powiedział dla klubowych mediów Platinum Motor Lublin na kanale youtube.

Reklamy

Dodatkowe wyścigi, czy starty dla młodszych zawodników to klucz w drodze do sukcesu, bo jak wiadomo punkty juniorów w meczu żużlowym to jeden z ważnych, a czasami bardzo ważnych czynników decydujących o końcowym wyniku spotkania.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×