Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Ależ to będzie widowisko! Wszystkie miejsca siedzące tydzień przed meczem wyprzedane! Kibice wyczekują ekscytującego widowiska!

żużel
Fot. własne

Autor: Redakcja

Żużel. Ależ to będzie widowisko! Wszystkie miejsca siedzące tydzień przed meczem wyprzedane! Kibice wyczekują ekscytującego widowiska!

Mecz GKM Grudziądz kontra Orlen Motor Lublin wywołuje ogromne zainteresowanie wśród fanów żużla. Nie ma wątpliwości, że starcie tych dwóch drużyn przyciąga uwagę miejscowych kibiców z aktualnym Mistrzem Polski. Duma wśród fanów wzmaga się szczególnie ze względu na obecność mistrza świata, Bartosza Zmarzlika, który reprezentuje barwy Orlen Motor Lublina, który na początku tego sezonu jest w świetnej formie. Przypomnijmy, że aktualni Mistrzowie Polski przyjadą z rządzą rewanżu, po ubiegłorocznej przegranej w Grudziądzu!

Trybuny stadionu GKM Grudziądz niebawem zamienią się w prawdziwe morze emocji, bowiem wszelkie dostępne miejsca siedzące zostały już wyprzedane. Kibice gorączkowo rezerwowali bilety, chcąc zapewnić sobie najlepsze widoki na to niezwykłe widowisko żużlowe. Atmosfera na stadionie zapowiada się gorąca.

Dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli zakupić biletów, pozostaje jednak nadzieja na uczestnictwo w tym niezwykłym wydarzeniu. Organizatorzy zapewniają sprzedaż wejściówek na miejsca stojące, co oznacza, że nikt nie zostanie pozbawiony możliwości wsparcia swojego ulubionego zespołu. Cena biletu w wysokości 50 złotych jest atrakcyjna dla każdego miłośnika żużla, co dodatkowo przyczynia się do entuzjazmu wokół tego wydarzenia.

W dniu spotkania na stadionie GKM Grudziądz spodziewać się można nie tylko wyjątkowych emocji sportowych, ale także niesamowitej atmosfery pełnej wsparcia dla zawodników. Dla wielu kibiców to będzie niezapomniane wydarzenie, które na długo pozostanie w ich wspomnieniach jako symbol pasji dla sportu żużlowego.

350850830 133501716410734 5619135100793767341 n
Fot. Emilia Hamerska – Lengas
351379543 565322882434478 8448181956996787227 n
Fot. Emilia Hamerska – Lengas

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *