Przejdź do treści
Aktualności

Żużel. Charytatywny Turniej Piłkarski z Gwiazdami: Żużlowcy na Boisku z Bartoszem Zmarzlikiem na Czele

Żużel
Fot. Jakub Malec

Autor: Redakcja

Żużel. Charytatywny Turniej Piłkarski z Gwiazdami: Żużlowcy na Boisku z Bartoszem Zmarzlikiem na Czele

Zbliżający się grudzień to czas refleksji nad Świętami Bożego Narodzenia i troski o tych, którzy potrzebują wsparcia. Warto zauważyć wydarzenia charytatywne, w których udział biorą wybitni sportowcy tak jak w przypadku nadchodzącego „Świąteczne granie z Kubą”, organizowanego przez Jakuba Błaszczykowskiego.

W dniu 29 grudnia o godzinie 17:00 odbędzie się turniej piłkarski o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy, w którym wystąpią nie tylko Bartosz Zmarzlik i Patryk Dudek, ale także liczne gwiazdy ze świata sportu, filmu oraz sceny muzycznej. To nie pierwszy raz, gdy żużlowcy będą aktywnie wspierać tę inicjatywę – ich udział sięga już 2019 roku.

Bartosz Zmarzlik, mistrz w jeździe na żużlu, stanie na boisku obok legendarnego obrońcy reprezentacji Polski, Łukasza Piszczka. Na murawie pojawi się także Jan Błachowicz, były mistrz świata w UFC, znany z niezwykłej siły i umiejętności. Dołączy do nich Joanna Jędrzejczyk, kolejna wybitna postać z kręgu sportu. Nie zabraknie również Agnieszki Radwańskiej, jednej z najwybitniejszych polskich tenisistek w historii. Całą gamę talentów z różnych dziedzin reprezentować będzie także Ania Wyszkoni.

To wydarzenie obiecuje niezapomnianą mieszankę sportowych umiejętności i charytatywnego zaangażowania, a udział Zmarzlika i innych mistrzów żużla z pewnością dodaje mu wyjątkowego blasku.

Bartosz Zmarzlik
Fot. Marta Astachow
Bartosz Zmarzlik
Fot. Marta Astachow

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×